« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominik Kulesza piątym sztangistą w kraju

(fot. UKS Atleta Ostrołęka)

W ciechanowskiej hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego odbyły się mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów. Z dobrej strony zaprezentował się Dominik Kulesza, który zajął w kategorii seniorów do 96 kilogramów piąte miejsce, bijąc swoje rekordy życiowe.


Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego wyrwał 118 kg i podrzucił 145 kg, co dało w dwuboju 263 kg. Z tym wynikiem zawodnik UKS Atleta Ostrołęka uplasował się na piątej pozycji.

Reklama

 

- Do rywalizacji o prymat najlepszego ciężarowca w kategorii wagowej do 96 kilogramów włączył się nasz junior Dominik Kulesza. Wśród najsilniejszych seniorów uplasował się na piątej pozycji, a wszystkie trzy uzyskane wyniki to nowe rekordy życiowe tego zawodnika - informuje Władysław Niedźwiecki, trener UKS Atleta Ostrołęka.

 

Mistrzem Polski został Paweł Kulik (Budowlani Opole), który w dwuboju osiągnął wynik 355 kg. Drugie miejsce zajął Paweł Szmeja (Narew Pułtusk - 337 kg), a podium uzupełnił Bartłomiej Barth (Budowlani Opole - 331 kg).

 

Do czwartego Łukasza Centkowskiego (UMLKS Radomsko) zawodnikowi UKS Atleta Ostrołęka zabrakło 49 kilogramów.Start Dominika Kuleszy na mistrzostwach Polski seniorów w podnoszeniu ciężarów był debiutem. Sztangista prowadzony przez trenera Władysława Niedźwieckiego stale czyni postępy i można być pewnym, że w kolejnych startach poprawi swoje dotychczasowe osiągnięcia.

 

 

(mp)

Odsłon: 2680
Komentarzy: 5
07:35, 26.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w corocznych otwartych zawodach strzeleckich z broni historycznej. Impreza pn. "Chwała Bohaterom Warszawy" zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń z 1 sierpnia 1944 roku.

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz zdobył złoty medal w Tiger Street Workout Poland Championships w Krakowie. Podopieczny UKS Bee Hero Ostrołęka zaprezentował w stolicy Małopolski nieprzeciętne umiejętności i stanął na najwyższym stopniu podium.

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Na wszystkich siedmiu ostrołęckich orlikach przez pierwszy miesiąc wakacji sprawowana będzie dodatkowa opieka nad dziećmi i młodzieżą. Animatorzy będą do dyspozycji w godz. 10.00-14.00 oraz 16.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Na ostatniej sesji rady miasta poruszono temat budowy stadionu miejskiego przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Według prezydenta Łukasza Kulika w ciągu roku ma zostać stworzone boisko naturalne na terenie za sztuczną murawą oraz przebudowana jedna trybuna.

W Rzekuniu powstanie pumptrack (wideo)

W Rzekuniu powstanie pumptrack (wideo)

W Rzekuniu przy drodze powiatowej nr 2550W, w pobliżu granicy z Czarnowcem, powstanie pumptrack. Plac zabaw o specjalnie ukształtowanej falistej nawierzchni przeznaczony będzie dla miłośników wyczynowej jazdy na rowerze, rolkach i deskorolce.

» Wasze komentarze

Jan @ 09:36, 26.06.2019r. IP: *.*.169.71

I tak dalej małymi krokami do Mistrza

Dworzanin @ 16:04, 26.06.2019r. IP: *.*.247.172

Tak trzymać i gratuluje wszystkim za przywrócenie tej dyscypliny

$$ @ 06:45, 27.06.2019r. IP: *.*.187.164

To jest tylko przykład jak nisko upadły Polskie ciężary.

3boj @ 18:40, 27.06.2019r. IP: *.*.170.245

Dominik tytan pracy. A Panu $$ dziękujemy za konstruktywny komentarz ;)

Jan @ 13:11, 30.06.2019r. IP: *.*.169.71

$$ wieczny malkontent ze zmiennym IP

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo