« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 10 grudnia 2019 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka z kolejnym doświadczeniem

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Reprezentantki ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka wzięły udział w kolejnych zawodach lekkoatletycznych. Tym razem był to ostatni mityng, na którym można było zakwalifikować się do mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.


Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystartowało dziewięć zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka, a spośród nich najlepiej wypadła Martyna Budziłek.

Reklama

 

23-latka przekroczyła linię mety w biegu na 3 km po 10 minutach i 27,02 sekundach, co dało jej zwycięstwo w zawodach. Druga w trójskoku była Wiktoria Pyskło, która skoczyła na odległość 10 metrów i 15 centymetrów, a trzecie miejsce na podium w tej samej konkurencji zajęła Nikolina Dziadak z wynikiem 10,13 m.

 

Pozostałe zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka zajęły miejsca poza podium. Oliwia Budziłek była piąta w trójskoku (9,56 m), Klaudia Pażych siódma w biegu na 800 metrów (2:27,61s), a Magdalena Lenkiewicz ósma w biegu na 200 metrów (26,37s).

 

Małgorzata Wierzbowska bieg na 400 metrów ukończyła z czasem 66,72s, Aleksandra Kuklińska tą samą odległość pokonała w 69,99s, a Izabela Marcińczyk po 2 minutach i 37,54 sekundach dobiegła do mety na 800 metrów.Zawody lekkoatletyczne odbyły się w niedzielę 23 czerwca na stadionie AWF w Warszawie.

 

(mp)

Odsłon: 4819
Komentarzy: 0
07:05, 27.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.

'Atmosfera podczas biegu była powalająca'. Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo