« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., imieniny Bolesława, Juliana, Jana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?


- Zapraszamy na singlowe mistrzostwa Kurpi. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 6 lipca o godz. 9.00 i prowadzone będą na kortach ceglastych w Ostrołęce przy ulicy Hallera - informuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Reklama

 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać do czwartku 4 lipca do godz. 21.00 do organizatorów pod numerem tel. 722-055-267 lub mailowo na adres

 

W ubiegłym sezonie do wspólnych zmagań przystąpiło 34 zawodników. Triumfatorem singlowych mistrzostw Kurpi został Bartłomiej Kowalski. W finałowym meczu pokonał w dwóch setach Krzysztofa Bułkowskiego 6:0 6:0.

 

Obecnym liderem rankingu open jest Mateusz Matyczak, który wyprzedza Jakuba Noska i Piotra Mrozka. Na pewno Ci zawodnicy, z ubiegłorocznym triumfatorem na czele, będą faworytami w walce o końcowe zwycięstwo w nadchodzących zawodach.Singlowe mistrzostwa Kurpi odbędą się w dniach 6-7 lipca na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

 

(mp)

Odsłon: 4632
Komentarzy: 0
07:05, 01.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo