« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 10 grudnia 2019 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

(fot. archiwum organizatora/Facebook)

Bartosz Pliszka wygrał w miejscowości Cisna piątą edycję biegu Rzeźnika Ultra. Ostrołęczanin na blisko 148-kilometrowej ekstremalnej trasie w Bieszczadach nie miał sobie równych. Pokonanie dystansu zajęło mu 24 godziny 28 minut i 13 sekund.


Trasa była wymagająca. Dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Ostrołęce wykazał się podczas biegu wytrwałością.

Reklama

 

Strażak z Ostrołęki wygrał bieg Rzeźnika na najdłuższym dystansie. Zawodnicy mieli do pokonania prawie 150 kilometrów szlaków po Bieszczadach. Na trasie było m.in. 7 km podbiegu pod górę. Drugiego biegacza na mecie Bartosz Pliszka wyprzedził o 10 minut i 48 sekund.

 

- Obok ukończenia Sparthatlonu w Grecji na dystansie 246 km to najcenniejsze trofeum wywalczone w ultra maratonach przez dowódce jednostki ratowniczo-gaśniczej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - czytamy na facebookowym profilu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.


JBB

Bieg Rzeźnik Ultra odbył się w piątek 21 czerwca. W miejscowości Cisna startowali również inni ostrołęczanie. Więcej przeczytasz o tym w materiale "Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu".

 

(mp)

Odsłon: 5410
Komentarzy: 3
07:35, 02.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.

'Atmosfera podczas biegu była powalająca'. Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

» Wasze komentarze

fan @ 08:21, 02.07.2019r. IP: *.*.34.249

Brawo Bartek !!!
Co Ty jeszcze wymyślisz?

Xxx @ 17:30, 02.07.2019r. IP: *.*.109.83

Trzeba przyznać ze kot jesteś.

Krzysiek @ 19:01, 02.07.2019r. IP: *.*.25.57

Gratuluję!!! Wielki szacunek!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo