« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

(fot. archiwum organizatora/Facebook)

Bartosz Pliszka wygrał w miejscowości Cisna piątą edycję biegu Rzeźnika Ultra. Ostrołęczanin na blisko 148-kilometrowej ekstremalnej trasie w Bieszczadach nie miał sobie równych. Pokonanie dystansu zajęło mu 24 godziny 28 minut i 13 sekund.


Trasa była wymagająca. Dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Ostrołęce wykazał się podczas biegu wytrwałością.

Reklama

 

Strażak z Ostrołęki wygrał bieg Rzeźnika na najdłuższym dystansie. Zawodnicy mieli do pokonania prawie 150 kilometrów szlaków po Bieszczadach. Na trasie było m.in. 7 km podbiegu pod górę. Drugiego biegacza na mecie Bartosz Pliszka wyprzedził o 10 minut i 48 sekund.

 

- Obok ukończenia Sparthatlonu w Grecji na dystansie 246 km to najcenniejsze trofeum wywalczone w ultra maratonach przez dowódce jednostki ratowniczo-gaśniczej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - czytamy na facebookowym profilu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.


Łubudu

Bieg Rzeźnik Ultra odbył się w piątek 21 czerwca. W miejscowości Cisna startowali również inni ostrołęczanie. Więcej przeczytasz o tym w materiale "Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu".

 

(mp)

Odsłon: 4083
Komentarzy: 3
07:35, 02.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

Biegacze oddali hołd powstańcom

Biegacze oddali hołd powstańcom

Blisko 13 tys. osób wystartowało w biegu w stolicy kraju, by uczcić pamięć uczestników zrywu z 1 sierpnia 1944 roku. W wydarzeniu wzięli udział również członkowie grupy Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Impreza odbyła się, w sobotni wieczór 27 lipca, w świetlne płonących zniczy.

» Wasze komentarze

fan @ 08:21, 02.07.2019r. IP: *.*.34.249

Brawo Bartek !!!
Co Ty jeszcze wymyślisz?

Xxx @ 17:30, 02.07.2019r. IP: *.*.109.83

Trzeba przyznać ze kot jesteś.

Krzysiek @ 19:01, 02.07.2019r. IP: *.*.25.57

Gratuluję!!! Wielki szacunek!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo