« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzostwa Europy z udziałem MKKK Shinkyokushin

(fot. MKKK Shinkyokushin)

W czeskiej Pradze w dniach 27-29 czerwca najlepsi karatecy Starego Kontynentu rywalizowali w mistrzostwach Europy kadetów, juniorów i młodzieżowców. Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin reprezentowały trzy zawodniczki.


Podopieczne sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca rywalizowały w kategoriach kadetów i młodzieżowców.

Reklama

 

Kinga Kot zajęła szóste miejsce w kategorii 60-65 kg wśród młodzieżowców. Zawodniczka MKKK Shinkyokushin przegrała o wejście do strefy medalowej z Bettiną Gorog. Sędziowie po dwóch dogrywkach wskazali na zawodniczkę z Węgier. Konkurencję wygrała Natalia Korzec z Polski, przed Wiktorią Zibarovą z Litwy, pogromczynią Kingi i Elizą Rackevic z Litwy.

 

W kategorii 50-55 kg U-16 zaprezentowała się Olga Boruch. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca po zwycięstwie z wyżej notowaną Litwinką przegrała z Niemką Mileną Belimov, późniejszą mistrzynią Europy. Ostatecznie Olga zajęła piąte miejsce. Podium uzupełniły Kateryna Hurina z Ukrainy, Sabina Barkauskaite z Litwy i Ajandek Fandak z Węgier.

 

Ostatnią reprezentantką MKKK Shinkyokushin na mistrzostwach Europy w czeskiej Pradze była Katarzyna Lisiewska. Karateczka uległa Węgierce i zajęła finalnie siódme miejsce. Mistrzynią Europy w kategorii U-16 +65 kg została Marija Sekunda z Litwy. Kolejne miejsca zajęły Sara Makk i Henrietta Gergely - obie z Węgier oraz Kornelija Klastaitytė z Litwy.


Łubudu

- Po cichu liczyliśmy na medal. Tym razem jednak się nie udało. Mimo wszystko dziękujemy zawodniczkom za zaangażowanie podczas zawodów oraz ogromną wolę walki. Na pewno doświadczenie uzyskane podczas zawodów w Pradze zaprocentuje w przyszłości - powiedział w rozmowie z naszym portalem sensei Artur Prusiński.

 

(mp)

Odsłon: 4338
Komentarzy: 1
07:55, 05.07.2019r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia

» Powiązane artykuły

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klubów z kilku województw. W sumie kibice w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia obejrzeli szesnaście pojedynków. Kto cieszył się z wygranej w zawodach?

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Były piłkarz ostrołęckiej Narwi Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny na kickboxing reprezentuje obecnie Knockout Warszawa. W sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia przy niezwykłym wsparciu publiczności odniósł kolejne zwycięstwo w ringu.

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Walka Mateusza Vahe Movsisyana z Piotrem Golonem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. W konfrontacji w formule MMA w kategorii -80 kg nie było niespodzianki i to wychowanek Fight Academy Ostrołęka odniósł pewne zwycięstwo na punkty.

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny wzbudziła ogromne zainteresowanie kibiców w hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani sportów walki obejrzeli dziesięć pojedynków, w których nie zabrakło wielkich emocji i triumfów gospodarzy z Fight Academy.

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

W piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce doszło do prezentacji fighterów sobotniej gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W walce wieczoru Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Mateuszem Golą z Piaseczna.

» Wasze komentarze

Była podopieczna :) @ 18:16, 05.07.2019r. IP: *.*.233.153

Artur i Marian, dla Was czas się zatrzymał :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo