« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć sparingów Rzekunianki Rzekuń

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w trzecim tygodniu lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Piłkarze Rzekunianki Rzekuń mają zaplanowane sześć meczów sparingowych. Z kim zagrają?


Pierwszą okazją do rywalizacji dla zespołu z powiatu ostrołęckiego będzie mecz z Escolą Warszawa U-19 występującą w Centralnej Lidze Juniorów. Starcie zaplanowano na sobotę 20 lipca.

Reklama

 

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego zagrają w dniach 27-28 lipca. Rywalem Rzekunianki Rzekuń będzie beniaminek ligi okręgowej - GKS Pokrzywnica.

 

W okresie przygotowawczym zespół z powiatu ostrołęckiego zagra jeszcze z FC 2012 Różan (3-4 sierpnia) i KS CK Troszyn (10 sierpnia). Ustalono również mecze z ULKS Ołdaki i GKS Andrzejewo. Te starcia zaplanowano wstępnie na środowe popołudnia.

 

Rozgrywki ligowe Rzekunianka zaczyna przed własną publicznością w dniach 17-18 sierpnia. Pierwszym rywalem będzie KS Wąsewo.


JBB

W ostrołęcko-ciechanowskiej A klasie w sezonie 2019/2020 wystąpi dwóch przedstawicieli naszego powiatu, oprócz zespołu z Rzekunia zagra również Bartnik Myszyniec.

 

Więcej informacji o sytuacji w klubach z powiatu ostrołęckiego niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

(mp)

Odsłon: 1986
Komentarzy: 0
07:05, 08.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo