« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć sparingów Rzekunianki Rzekuń

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w trzecim tygodniu lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Piłkarze Rzekunianki Rzekuń mają zaplanowane sześć meczów sparingowych. Z kim zagrają?


Pierwszą okazją do rywalizacji dla zespołu z powiatu ostrołęckiego będzie mecz z Escolą Warszawa U-19 występującą w Centralnej Lidze Juniorów. Starcie zaplanowano na sobotę 20 lipca.

Reklama

 

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego zagrają w dniach 27-28 lipca. Rywalem Rzekunianki Rzekuń będzie beniaminek ligi okręgowej - GKS Pokrzywnica.

 

W okresie przygotowawczym zespół z powiatu ostrołęckiego zagra jeszcze z FC 2012 Różan (3-4 sierpnia) i KS CK Troszyn (10 sierpnia). Ustalono również mecze z ULKS Ołdaki i GKS Andrzejewo. Te starcia zaplanowano wstępnie na środowe popołudnia.

 

Rozgrywki ligowe Rzekunianka zaczyna przed własną publicznością w dniach 17-18 sierpnia. Pierwszym rywalem będzie KS Wąsewo.W ostrołęcko-ciechanowskiej A klasie w sezonie 2019/2020 wystąpi dwóch przedstawicieli naszego powiatu, oprócz zespołu z Rzekunia zagra również Bartnik Myszyniec.

 

Więcej informacji o sytuacji w klubach z powiatu ostrołęckiego niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

(mp)

Odsłon: 6921
Komentarzy: 0
07:05, 08.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo