« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć sparingów Rzekunianki Rzekuń

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w trzecim tygodniu lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Piłkarze Rzekunianki Rzekuń mają zaplanowane sześć meczów sparingowych. Z kim zagrają?


Pierwszą okazją do rywalizacji dla zespołu z powiatu ostrołęckiego będzie mecz z Escolą Warszawa U-19 występującą w Centralnej Lidze Juniorów. Starcie zaplanowano na sobotę 20 lipca.

Reklama

 

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego zagrają w dniach 27-28 lipca. Rywalem Rzekunianki Rzekuń będzie beniaminek ligi okręgowej - GKS Pokrzywnica.

 

W okresie przygotowawczym zespół z powiatu ostrołęckiego zagra jeszcze z FC 2012 Różan (3-4 sierpnia) i KS CK Troszyn (10 sierpnia). Ustalono również mecze z ULKS Ołdaki i GKS Andrzejewo. Te starcia zaplanowano wstępnie na środowe popołudnia.

 

Rozgrywki ligowe Rzekunianka zaczyna przed własną publicznością w dniach 17-18 sierpnia. Pierwszym rywalem będzie KS Wąsewo.


Łubudu

W ostrołęcko-ciechanowskiej A klasie w sezonie 2019/2020 wystąpi dwóch przedstawicieli naszego powiatu, oprócz zespołu z Rzekunia zagra również Bartnik Myszyniec.

 

Więcej informacji o sytuacji w klubach z powiatu ostrołęckiego niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

(mp)

Odsłon: 3825
Komentarzy: 0
07:05, 08.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

Emocje w piłkarskiej B klasie

Emocje w piłkarskiej B klasie

W niedzielę na boiska wybiegną piłkarze występujący w ostrołęckiej B klasie. Najciekawiej dla kibiców z regionu zapowiada się spotkanie Orza Goworowo ze Świtem Baranowo. Derby powiatu ostrołęckiego przysporzą na pewno wielu emocji. Jak wyglądają pozostałe mecze?

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce z beniaminkiem. Makowianka Maków Mazowiecki pokazała jednak, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Czy ostrołęcką Koronę stać na odniesienie zwycięstwa?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

KS CK Troszyn w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka będzie rywalizował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego są murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo