« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn rozpoczął przygotowania do sezonu

Piłkarze KS CK Troszyn rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podczas pierwszych zajęć trenowało wspólnie dwunastu zawodników. W najbliższych dniach ma się ich pojawić znacznie więcej.


Na zajęciach zabrakło m.in. Piotra Bałasa, Daniela Wargulewskiego, Piotra Kubata, Piotra Kamionowskiego i Kamila Dzwonkowskiego. Niebawem powinni dołączyć do zespołu.

Reklama

 

- Z żadnego piłkarza, którzy do tej pory występowali w zespole nie zrezygnowaliśmy. Każdy ma szansę na regularną grę. Jeżeli chodzi o frekwencję to podczas kolejnych zajęć będzie ona systematycznie rosnąć - powiedział trener Marcin Truszkowski.

 

Warto dodać, że na pierwszym treningu pojawili się Arkadiusz Kowalczyk i Maciej Staszczuk (ostatnio Korona Ostrołęka). Jak dodaje trener zespołu z Troszyna, to nie koniec wzmocnień z ostrołęckiej Korony. Na zajęciach pojawił się również Przemysław Modzelewski z ŁKS 1926 Łomża.

 

Na chwilę obecną wiadomo, że klub wzmocni również Ando Petrosjan występujący w minionym sezonie w barwach APN Narew Ostrołęka w roczniku 2003.Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają sześć spotkań sparingowych. Pierwszym rywalem już w sobotę 13 lipca będzie Makowianka Maków Mazowiecki. Więcej o grach kontrolnych zespołu z powiatu ostrołęckiego znajdziecie w artykule "KS CK Troszyn z planem sparingów".

 

(mp)

Odsłon: 5495
Komentarzy: 2
07:35, 09.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

Emocje w piłkarskiej B klasie

Emocje w piłkarskiej B klasie

W niedzielę na boiska wybiegną piłkarze występujący w ostrołęckiej B klasie. Najciekawiej dla kibiców z regionu zapowiada się spotkanie Orza Goworowo ze Świtem Baranowo. Derby powiatu ostrołęckiego przysporzą na pewno wielu emocji. Jak wyglądają pozostałe mecze?

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce z beniaminkiem. Makowianka Maków Mazowiecki pokazała jednak, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Czy ostrołęcką Koronę stać na odniesienie zwycięstwa?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

KS CK Troszyn w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka będzie rywalizował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego są murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

» Wasze komentarze

kibic IV @ 12:56, 09.07.2019r. IP: *.*.138.76

Powodzenia trenerze.

Etna @ 21:56, 10.07.2019r. IP: *

Nie powodzenia trenerze. Widzimy się za 24 msc w narwi? Tyle starczy wiemy na co i po co.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo