« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn rozpoczął przygotowania do sezonu

Piłkarze KS CK Troszyn rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podczas pierwszych zajęć trenowało wspólnie dwunastu zawodników. W najbliższych dniach ma się ich pojawić znacznie więcej.


Na zajęciach zabrakło m.in. Piotra Bałasa, Daniela Wargulewskiego, Piotra Kubata, Piotra Kamionowskiego i Kamila Dzwonkowskiego. Niebawem powinni dołączyć do zespołu.

Reklama

 

- Z żadnego piłkarza, którzy do tej pory występowali w zespole nie zrezygnowaliśmy. Każdy ma szansę na regularną grę. Jeżeli chodzi o frekwencję to podczas kolejnych zajęć będzie ona systematycznie rosnąć - powiedział trener Marcin Truszkowski.

 

Warto dodać, że na pierwszym treningu pojawili się Arkadiusz Kowalczyk i Maciej Staszczuk (ostatnio Korona Ostrołęka). Jak dodaje trener zespołu z Troszyna, to nie koniec wzmocnień z ostrołęckiej Korony. Na zajęciach pojawił się również Przemysław Modzelewski z ŁKS 1926 Łomża.

 

Na chwilę obecną wiadomo, że klub wzmocni również Ando Petrosjan występujący w minionym sezonie w barwach APN Narew Ostrołęka w roczniku 2003.


JBB

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają sześć spotkań sparingowych. Pierwszym rywalem już w sobotę 13 lipca będzie Makowianka Maków Mazowiecki. Więcej o grach kontrolnych zespołu z powiatu ostrołęckiego znajdziecie w artykule "KS CK Troszyn z planem sparingów".

 

(mp)

Odsłon: 8348
Komentarzy: 2
07:35, 09.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

kibic IV @ 12:56, 09.07.2019r. IP: *.*.138.76

Powodzenia trenerze.

Etna @ 21:56, 10.07.2019r. IP: *

Nie powodzenia trenerze. Widzimy się za 24 msc w narwi? Tyle starczy wiemy na co i po co.

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo