« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej o puchar wójta dla zespołu Priviet Lelis

(fot. archiwum organizatora)

Na boisku w Gibałce (gm. Lelis) rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. O zwycięstwo rywalizowało osiem drużyn. Najlepszym zespołem okazał się Priviet Lelis. Wręczono również nagrody dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców.


Organizatorami turnieju byli Monika Kobrzeniecka-Szczubełek - sołtys Gibałki i Janusz Bałon - radny gminy Lelis przy pomocy rady gminnej LZS w Lelisie.

Reklama

 

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Rywalizację wygrał zespół Priviet Lelis. Miejsca na podium uzupełnili Kolesie Kadzidło i FC Promil Olszewka. Kolejne pozycje w turnieju przypadły drużynom tj. Global Tynki Gipsowe Nasiadki, LZS Łęg Przedmiejski, LZS Obierwia, Art-Met Szafarnia i Młodzi Sokoły Olszewka.

 

Organizatorzy wręczyli także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turniej został wybrany Mirosław Leśniewski (Kolesie Kadzidło), a bramkarzem Patryk Laczkowski (FC Promil Olszewka). Najskuteczniejszym piłkarzem zawodów był Damian Prusaczyk (Priviet Lelis).Turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis odbył się w niedzielę 7 lipca na boisku w Gibałce.

 

(mp)

Odsłon: 5174
Komentarzy: 7
07:05, 10.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

Emocje w piłkarskiej B klasie

Emocje w piłkarskiej B klasie

W niedzielę na boiska wybiegną piłkarze występujący w ostrołęckiej B klasie. Najciekawiej dla kibiców z regionu zapowiada się spotkanie Orza Goworowo ze Świtem Baranowo. Derby powiatu ostrołęckiego przysporzą na pewno wielu emocji. Jak wyglądają pozostałe mecze?

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce z beniaminkiem. Makowianka Maków Mazowiecki pokazała jednak, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Czy ostrołęcką Koronę stać na odniesienie zwycięstwa?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

KS CK Troszyn w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka będzie rywalizował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego są murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

» Wasze komentarze

kacper brzeski @ 12:02, 10.07.2019r. IP: *.*.5.54

łedzaki co raz to dalej za lelisem...

kusmier @ 12:04, 10.07.2019r. IP: *.*.5.54

pomian kture miejsce

Dio smalec @ 12:55, 10.07.2019r. IP: *.*.43.172

Damian prusaczyk najlepszy zawodnik priviet

Radek @ 13:54, 10.07.2019r. IP: *.*.48.149

Lelis PANY!!!

Konrad Surgiewicz @ 15:05, 10.07.2019r. IP: *

Ktoś coś piwko nalewak Lelis?

Kasia @ 16:55, 10.07.2019r. IP: *.*.67.155

na hali, trawie i orliku grają bo lubią sportowe zmagania BRAWO gmina Lelis

!!! @ 18:09, 11.07.2019r. IP: *

Priviet?
Nie można po polsku? Tylko po rusku trzeba?
Wschodem jedzie.
Wstyd!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo