« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej o puchar wójta dla zespołu Priviet Lelis

(fot. archiwum organizatora)

Na boisku w Gibałce (gm. Lelis) rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. O zwycięstwo rywalizowało osiem drużyn. Najlepszym zespołem okazał się Priviet Lelis. Wręczono również nagrody dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców.


Organizatorami turnieju byli Monika Kobrzeniecka-Szczubełek - sołtys Gibałki i Janusz Bałon - radny gminy Lelis przy pomocy rady gminnej LZS w Lelisie.

Reklama

 

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Rywalizację wygrał zespół Priviet Lelis. Miejsca na podium uzupełnili Kolesie Kadzidło i FC Promil Olszewka. Kolejne pozycje w turnieju przypadły drużynom tj. Global Tynki Gipsowe Nasiadki, LZS Łęg Przedmiejski, LZS Obierwia, Art-Met Szafarnia i Młodzi Sokoły Olszewka.

 

Organizatorzy wręczyli także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turniej został wybrany Mirosław Leśniewski (Kolesie Kadzidło), a bramkarzem Patryk Laczkowski (FC Promil Olszewka). Najskuteczniejszym piłkarzem zawodów był Damian Prusaczyk (Priviet Lelis).Turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis odbył się w niedzielę 7 lipca na boisku w Gibałce.

 

(mp)

Odsłon: 3187
Komentarzy: 7
07:05, 10.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

» Wasze komentarze

kacper brzeski @ 12:02, 10.07.2019r. IP: *.*.5.54

łedzaki co raz to dalej za lelisem...

kusmier @ 12:04, 10.07.2019r. IP: *.*.5.54

pomian kture miejsce

Dio smalec @ 12:55, 10.07.2019r. IP: *.*.43.172

Damian prusaczyk najlepszy zawodnik priviet

Radek @ 13:54, 10.07.2019r. IP: *.*.48.149

Lelis PANY!!!

Konrad Surgiewicz @ 15:05, 10.07.2019r. IP: *

Ktoś coś piwko nalewak Lelis?

Kasia @ 16:55, 10.07.2019r. IP: *.*.67.155

na hali, trawie i orliku grają bo lubią sportowe zmagania BRAWO gmina Lelis

!!! @ 18:09, 11.07.2019r. IP: *

Priviet?
Nie można po polsku? Tylko po rusku trzeba?
Wschodem jedzie.
Wstyd!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo