« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej o puchar wójta dla zespołu Priviet Lelis

(fot. archiwum organizatora)

Na boisku w Gibałce (gm. Lelis) rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. O zwycięstwo rywalizowało osiem drużyn. Najlepszym zespołem okazał się Priviet Lelis. Wręczono również nagrody dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców.


Organizatorami turnieju byli Monika Kobrzeniecka-Szczubełek - sołtys Gibałki i Janusz Bałon - radny gminy Lelis przy pomocy rady gminnej LZS w Lelisie.

Reklama

 

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Rywalizację wygrał zespół Priviet Lelis. Miejsca na podium uzupełnili Kolesie Kadzidło i FC Promil Olszewka. Kolejne pozycje w turnieju przypadły drużynom tj. Global Tynki Gipsowe Nasiadki, LZS Łęg Przedmiejski, LZS Obierwia, Art-Met Szafarnia i Młodzi Sokoły Olszewka.

 

Organizatorzy wręczyli także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turniej został wybrany Mirosław Leśniewski (Kolesie Kadzidło), a bramkarzem Patryk Laczkowski (FC Promil Olszewka). Najskuteczniejszym piłkarzem zawodów był Damian Prusaczyk (Priviet Lelis).Turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis odbył się w niedzielę 7 lipca na boisku w Gibałce.

 

(mp)

Odsłon: 8386
Komentarzy: 7
07:05, 10.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

kacper brzeski @ 12:02, 10.07.2019r. IP: *.*.5.54

łedzaki co raz to dalej za lelisem...

kusmier @ 12:04, 10.07.2019r. IP: *.*.5.54

pomian kture miejsce

Dio smalec @ 12:55, 10.07.2019r. IP: *.*.43.172

Damian prusaczyk najlepszy zawodnik priviet

Radek @ 13:54, 10.07.2019r. IP: *.*.48.149

Lelis PANY!!!

Konrad Surgiewicz @ 15:05, 10.07.2019r. IP: *

Ktoś coś piwko nalewak Lelis?

Kasia @ 16:55, 10.07.2019r. IP: *.*.67.155

na hali, trawie i orliku grają bo lubią sportowe zmagania BRAWO gmina Lelis

!!! @ 18:09, 11.07.2019r. IP: *

Priviet?
Nie można po polsku? Tylko po rusku trzeba?
Wschodem jedzie.
Wstyd!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo