« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nowy sezon B klasy z dziesięcioma drużynami

Dziesięć drużyn przystąpi do rywalizacji w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka. Powiat ostrołęcki będzie miał aż pięciu przedstawicieli - GLKS Lelis, Kurpik Kadzidło, Orz Goworowo, Świt Baranowo i ULKS Ołdaki.


Promocję z rozgrywek ostrołęckiej B klasy do wyższej ligi uzyskali piłkarze Wymakracza Długosiodło i GUKS Krasnosielc. Spadek z kolei zanotowały dwa zespoły z powiatu ostrołęckiego - Świt Baranowo i Kurpik Kadzidło.

Reklama

 

Z uczestnictwa w ostatniej klasie rozgrywkowej zrezygnowały władze Korony Ostrołęka. Zarząd klubu postanowił wycofać drużynę rezerw i skupi się na pierwszym zespole.

 

W zmaganiach B klasy w grupie Ostrołęka w nowym sezonie zagrają FC 2012 Różan, GKS Andrzejewo, GLKS Lelis, Iskra Zaręby Kościelne, KS Pniewo, Kurpik Kadzidło, Orz Goworowo, Świt Baranowo, ULKS Ołdaki i WKS Mystkówiec Stary.

 

Pierwsza kolejka została zaplanowana na 31 sierpnia i 1 września. Kurpik Kadzidło zagra z FC 2012 Różan, ULKS Ołdaki z GKS Andrzejewo, KS Pniewo podejmie WKS Mystkówiec Stary, a Orz Goworowo zmierzy się z Iskrą Zaręby Kościelne. Dojdzie również do spotkania derbowego - Świt Baranowo powalczy o pierwsze punkty z GLKS Lelis. Emocji z pewnością nie zabraknie.W najbliższych dniach zespoły z powiatu ostrołęckiego rozpoczną przygotowania do zbliżających się wielkimi krokami rozgrywek B klasy. Więcej informacji o sytuacji w poszczególnych klubach znajdziecie w naszym serwisie sportowym.

 

(mp)

Odsłon: 4873
Komentarzy: 0
07:05, 11.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

Emocje w piłkarskiej B klasie

Emocje w piłkarskiej B klasie

W niedzielę na boiska wybiegną piłkarze występujący w ostrołęckiej B klasie. Najciekawiej dla kibiców z regionu zapowiada się spotkanie Orza Goworowo ze Świtem Baranowo. Derby powiatu ostrołęckiego przysporzą na pewno wielu emocji. Jak wyglądają pozostałe mecze?

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce z beniaminkiem. Makowianka Maków Mazowiecki pokazała jednak, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Czy ostrołęcką Koronę stać na odniesienie zwycięstwa?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

KS CK Troszyn w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka będzie rywalizował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego są murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo