Rzekunianka przegrywa w sparingu (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń w pierwszym meczu kontrolnym przygotowującym do rundy jesiennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka uległa KS Śniadowo 3:4. Trener Bartłomiej Jezierski desygnował do gry łącznie dwudziestu zawodników.

W bramce Rzekunianki stanął Bartosz Łaszczych. Jak się okazuje jest to, póki co, jedyny golkiper w kadrze drużyny z powiatu ostrołęckiego. Nowe twarze zobaczyliśmy również w drugiej odsłonie meczu.

Po przerwie na boisku zameldowali się m.in. piłkarze Kurpika Kadzidło i Korony II Ostrołęka. Czy zostaną na dłużej w klubie z Rzekunia? Czas pokaże.

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie najlepiej rozpoczęli spotkanie kontrolne z KS Śniadowo. Spadkowicz z IV ligi podlaskiej już na początku starcia objął prowadzenie. Z minuty na minutę jednak Rzekunianka nabierała rozpędu. Przed przerwą do wyrównania doprowadził Damian Szymczyk.

Po zmianie stron dwie bramki dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelili Łukasz Nisiobęcki (ostatnio Korona II Ostrołęka) i Maciej Piekarski (KS CK Troszyn). Było to jednak za mało, żeby zwyciężyć. KS Śniadowo zdołało strzelić w drugiej połowie trzy gole, z czego jeden w ostatniej akcji meczu, dzięki czemu mógł cieszyć się z dobrego rozpoczęcia okresu przygotowawczego.

Rzekunianka Rzekuń - KS Śniadowo 3:4 (1:1)

Bramki dla Rzekunianki: Szymczyk, Nisiobęcki, Piekarski

Rzekunianka: Łaszczych - Mierzejewski, Wołejszo, Knap, Obuchowicz - Choroszewski, Podgajny, Wierzbowski - Il, Pędzich, Szymczyk oraz Nisiobęcki, Siurnicki, Bednarczyk, Blat, Ciak, Piekarski, Przywojski, Lebieusz, Abramczyk

Sparing: Rzekunianka Rzekuń - KS Śniadowo

Więcej zdjęć: Sparing: Rzekunianka Rzekuń - KS Śniadowo

Odsłon: 16669