« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 10 grudnia 2019 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ryszard Ropiak wciąż zachwyca formą (wideo)

Ryszard Ropiak
Ryszard Ropiak
(fot. kadr z "Teleexpressu")

Urodzony w 1944 roku Ryszard Ropiak wciąż zachwyca formą. Tym razem rodowity Kurp wziął udział w szóstej edycji otwartych mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę. W kategorii open zajął 87 miejsce, a jako super weteran stanął na drugim stopniu podium.


Na wyniki szóstej edycji otwartych mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę składało się pięć odcinków - biegi na Gubałówkę, Szymoszkową, Harendę, Wielką Krokiew i po Nosalu.

Reklama

 

Weteran biegania z naszego regionu, w kategorii super weteran, musiał uznać wyższość Jerzego Kopty z Krakowa. Krótką relację z biegu mogliśmy oglądać w sobotnim wydaniu programu telewizyjnego "Teleexpress". Przed kamerą stanął Ryszard Ropiak.

 

- Znowu z kolegą przegrałem, o rok młodszy, ale on z Krakowa, góry ma codziennie - powiedział Ryszard Ropiak przed kamerami "Teleexpressu".

 

Ryszard Ropiak wszystkie biegi ukończył z łącznym czasem 1:17:34.22. Wygrał Oleksandr Chenikalo z Lwowa z czasem 38:34.17, przed Bartoszem Misiakiem (39:19.37) i Bogusławem Graczem (39:38.19).


Esprit

Zobacz szczegółowe wyniki zawodów w biegu pod górę oraz sobotnie wydanie "Teleexpressu" z Ryszardem Ropiakiem.

Odsłon: 3896
Komentarzy: 0
07:35, 24.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.

'Atmosfera podczas biegu była powalająca'. Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo