« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ryszard Ropiak wciąż zachwyca formą (wideo)

Ryszard Ropiak
Ryszard Ropiak
(fot. kadr z "Teleexpressu")

Urodzony w 1944 roku Ryszard Ropiak wciąż zachwyca formą. Tym razem rodowity Kurp wziął udział w szóstej edycji otwartych mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę. W kategorii open zajął 87 miejsce, a jako super weteran stanął na drugim stopniu podium.


Na wyniki szóstej edycji otwartych mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę składało się pięć odcinków - biegi na Gubałówkę, Szymoszkową, Harendę, Wielką Krokiew i po Nosalu.

Reklama

 

Weteran biegania z naszego regionu, w kategorii super weteran, musiał uznać wyższość Jerzego Kopty z Krakowa. Krótką relację z biegu mogliśmy oglądać w sobotnim wydaniu programu telewizyjnego "Teleexpress". Przed kamerą stanął Ryszard Ropiak.

 

- Znowu z kolegą przegrałem, o rok młodszy, ale on z Krakowa, góry ma codziennie - powiedział Ryszard Ropiak przed kamerami "Teleexpressu".

 

Ryszard Ropiak wszystkie biegi ukończył z łącznym czasem 1:17:34.22. Wygrał Oleksandr Chenikalo z Lwowa z czasem 38:34.17, przed Bartoszem Misiakiem (39:19.37) i Bogusławem Graczem (39:38.19).Zobacz szczegółowe wyniki zawodów w biegu pod górę oraz sobotnie wydanie "Teleexpressu" z Ryszardem Ropiakiem.

Odsłon: 2576
Komentarzy: 0
07:35, 24.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

Biegacze oddali hołd powstańcom

Biegacze oddali hołd powstańcom

Blisko 13 tys. osób wystartowało w biegu w stolicy kraju, by uczcić pamięć uczestników zrywu z 1 sierpnia 1944 roku. W wydarzeniu wzięli udział również członkowie grupy Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Impreza odbyła się, w sobotni wieczór 27 lipca, w świetlne płonących zniczy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo