« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzikie drużyny w piłce nożnej przy Partyzantów

(fot. archiwum organizatora)

Niewielkim zainteresowaniem cieszy się tegoroczna edycja dzikich drużyn w piłce nożnej dla dzieci organizowana przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. W dniach 23-24 lipca zagrało tylko pięć zespołów.


Drużyny grały na stadionie przy ulicy Partyzantów systemem każdy z każdym. Jedno spotkanie trwało 15 minut. Która drużyna okazała się najlepsza w rocznikach 2011 i 2010?

Reklama

 

Wakacyjny turniej dzikich drużyn w piłce nożnej dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych wygrała Akademia Piłki Nożnej Tymbark. Kolejne miejsca zajęły Barca i Real. Następnego dnia rozegrano zawody dla rocznika 2010. Zgłosiły się tylko dwie drużyny - FC Krzaki Osiedlowe i FC Banany. Lepszy okazał się zespół FC KO.

 

Wszystkie dzieci zostały uhonorowane medalami i pamiątkowymi dyplomami. Nagrody najlepszym drużynom wręczał przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki.


JBB

Dziś organizatorzy przewidują turniej dla rocznika 2008 i młodszych. Pierwszy mecz o godz. 10.00.

Odsłon: 10123
Komentarzy: 1
07:35, 26.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Mrówa @ 21:39, 26.07.2019r. IP: *.*.88.146

Niestety ale teraz dzieciaki gniją przed konsolami. Dramat. Podwórka zawsze były pełne a teraz jest odwrotnie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo