« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Korona przegrywa z ŁKS Łomża (zdjęcia, wideo)

Na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego rozegrali kolejny sparing. Tym razem ostrołęcka Korona uległa ŁKS 1926 Łomża 3:5. Bramki dla żółto-niebieskich zdobywali Michał Tarnowski, Dariusz Jastrzębski i Marcin Buchalski.


W barwach ostrołęckiej Korony ponownie zobaczyliśmy nowe twarze. Oprócz wcześniej testowanych zawodników, wystąpiło dwóch kolejnych. Jeden z nich ostatnio reprezentował barwy ŁKS 1926 Łomża, a drugi pochodzi z Ukrainy.

Reklama

 

Na placu gry zobaczyliśmy również Dariusza Jastrzębskiego, który planował zakończyć przygodę z piłką, ale postanowił pomóc zespołowi w kolejnym sezonie. Ponadto zagrali m.in. Maciej Kowalski, Jakub Żyznowski, Michał Tarnowski, Rafał Zalewski, Radosław Krzewski, Mateusz Turek, Piotr Burakiewicz i Rafał Grabowski. Klub planuje z większością zawodników związać się na dłużej.

 

Wracając do samego starcia Korony z ŁKS, był to typowy test-mecz. Obie drużyny przystąpiły do rywalizacji z myślą wybiegania jednostki treningowej i przećwiczenia różnych wariantów gry. Padło aż osiem bramek, z czego trzy były dziełem podopiecznych trenera Tomasza Staniórskiego. Warto odnotować, że w pierwszej odsłonie meczu Michał Tarnowski nie zamienił rzutu karnego na gola. Chwilę później jednak się zrehabilitował i zanotował trafienie. Pozostałe bramki dla Korony strzelali Dariusz Jastrzębski i Marcin Buchalski.

 

Ostrołęcki zespół kolejny mecz sparingowy rozegra w najbliższą sobotę 3 sierpnia. Rywalem żółto-niebieskich na stadionie przy ulicy Witosa będzie Bug Wyszków. Początek o godz. 13.00.Korona Ostrołęka - ŁKS 1926 Łomża 3:5 (1:3)
Bramki dla Korony: Tarnowski, Jastrzębski, Buchalski

 

Korona: Kowalski - Żyznowski, Jastrzębski, Karczewski, Borkowski - zawodnik testowany, Zalewski, zawodnik testowany, Ludwiczak - Tarnowski, Krzewski oraz Fuksiński, Turek, Lubiak, Kowalczyk, Kaczyński, Grabowski, Burakiewicz, Dasiak, Buchalski, Kiernozek

 

Zobacz zdjęcia:
Sparing: Korona Ostrołęka - ŁKS 1926 Łomża

Więcej zdjęć: Sparing: Korona Ostrołęka - ŁKS 1926 Łomża

 

Odsłon: 9004
Komentarzy: 5
07:55, 01.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

gość @ 12:26, 01.08.2019r. IP: *.*.34.69

A grali zawodnicy z Naki Olsztyn. Szczególnie ten co strzelił 2 bramki z Przasnyszem?
Powinni grać w Ostrołęce. Czy ruszyli testować się gdzie indziej.

do gość @ 12:40, 01.08.2019r. IP: *.*.158.83

Strzelec dwóch bramek z Przasnyszem nazywa się Radosław Krzewski, jest wymieniony w powyższym artykule.

red @ 16:47, 01.08.2019r. IP: *.*.237.83

Byście mogli przybliżyć sylwtki tych testowanych co to za ludzie

Emu @ 22:02, 01.08.2019r. IP: *.*.46.198

Wszystko w swoim czasie drodzy państwo.

To @ 22:03, 01.08.2019r. IP: *.*.229.21

Będą oficjalnie zawodnikami Korony to będą opisani. Po co robić bum jak Słowik w Narwi a następnie ląduje w Przasnyszu i Skorupka w Troszynie a ląduje najprawdopodobnie w Narwi.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo