« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Letni bieg po plaży. Spróbuj swoich sił!

Blisko 60 uczestników zapisało się już do letniego biegu po ostrołęckiej plaży przy ulicy Wioślarskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowana trasa będzie liczyć około 2 km. W rywalizacji open zaplanowano trzy okrążenia. Chcesz wziąć udział?


Organizatorem wydarzenia jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Reklama

 

Prawo startu w biegu mają wyłącznie osoby, które najpóźniej do 22 sierpnia zarejestrują się na stronie elektronicznezapisy.pl. Organizator zaplanował 200 miejsc, w chwili obecnej zapisało się niespełna 60 uczestników.

 

Trasa biegu, o około 2-kilometrowej długości, przebiegać będzie w obrębie plaży miejskiej. Zaplanowano utrudnienia - przeszkody. W ramach wydarzenia odbędą się dwa biegi - dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych (1 okrążenie) oraz open (3 okrążenia).

 

Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg przygotowano okolicznościowe medale. Najlepszym zawodnikom wśród kobiet i mężczyzn wręczone zostaną trofea sportowe.


JBB

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Oficjalne otwarcie zawodów o godz. 10.45. Start ostry zaplanowano na godz. 11.00, a dekorację zawodników około 3 godziny później. Więcej informacji na temat biegu znajdziecie w regulaminie.

Odsłon: 4555
Komentarzy: 1
07:55, 02.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

MK @ 20:56, 02.08.2019r. IP: *

1 runda nie cała trasa
...
TRASA BIEGU w obrębie plaży miejskiej trasa z przeszkodami (crossowa)
1. Długość rundy: około 2km.
- BIEG DLA DZIECI 1 RUNDA (2005 I młodsi)
- BIEG OPEN 3 RUNDY (2004 i starsi)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo