« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Letni bieg po plaży. Spróbuj swoich sił!

Blisko 60 uczestników zapisało się już do letniego biegu po ostrołęckiej plaży przy ulicy Wioślarskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowana trasa będzie liczyć około 2 km. W rywalizacji open zaplanowano trzy okrążenia. Chcesz wziąć udział?


Organizatorem wydarzenia jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Reklama

 

Prawo startu w biegu mają wyłącznie osoby, które najpóźniej do 22 sierpnia zarejestrują się na stronie elektronicznezapisy.pl. Organizator zaplanował 200 miejsc, w chwili obecnej zapisało się niespełna 60 uczestników.

 

Trasa biegu, o około 2-kilometrowej długości, przebiegać będzie w obrębie plaży miejskiej. Zaplanowano utrudnienia - przeszkody. W ramach wydarzenia odbędą się dwa biegi - dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych (1 okrążenie) oraz open (3 okrążenia).

 

Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg przygotowano okolicznościowe medale. Najlepszym zawodnikom wśród kobiet i mężczyzn wręczone zostaną trofea sportowe.Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Oficjalne otwarcie zawodów o godz. 10.45. Start ostry zaplanowano na godz. 11.00, a dekorację zawodników około 3 godziny później. Więcej informacji na temat biegu znajdziecie w regulaminie.

Odsłon: 2744
Komentarzy: 1
07:55, 02.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

UKS Siódemka na 'czwartkach lekkoatletycznych'

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w Teście Coopera. Uczestnicy biegnąc przez 12 minut na bieżni stadionu miejskiego przy ulicy Witosa sprawdzili swoją kondycję fizyczną. Pierwsza grupa biegaczy wystartowała punktualnie o godz. 10.00.

» Wasze komentarze

MK @ 20:56, 02.08.2019r. IP: *

1 runda nie cała trasa
...
TRASA BIEGU w obrębie plaży miejskiej trasa z przeszkodami (crossowa)
1. Długość rundy: około 2km.
- BIEG DLA DZIECI 1 RUNDA (2005 I młodsi)
- BIEG OPEN 3 RUNDY (2004 i starsi)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo