« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Letni bieg po plaży. Spróbuj swoich sił!

Blisko 60 uczestników zapisało się już do letniego biegu po ostrołęckiej plaży przy ulicy Wioślarskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowana trasa będzie liczyć około 2 km. W rywalizacji open zaplanowano trzy okrążenia. Chcesz wziąć udział?


Organizatorem wydarzenia jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Reklama

 

Prawo startu w biegu mają wyłącznie osoby, które najpóźniej do 22 sierpnia zarejestrują się na stronie elektronicznezapisy.pl. Organizator zaplanował 200 miejsc, w chwili obecnej zapisało się niespełna 60 uczestników.

 

Trasa biegu, o około 2-kilometrowej długości, przebiegać będzie w obrębie plaży miejskiej. Zaplanowano utrudnienia - przeszkody. W ramach wydarzenia odbędą się dwa biegi - dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych (1 okrążenie) oraz open (3 okrążenia).

 

Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg przygotowano okolicznościowe medale. Najlepszym zawodnikom wśród kobiet i mężczyzn wręczone zostaną trofea sportowe.Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Oficjalne otwarcie zawodów o godz. 10.45. Start ostry zaplanowano na godz. 11.00, a dekorację zawodników około 3 godziny później. Więcej informacji na temat biegu znajdziecie w regulaminie.

Odsłon: 1718
Komentarzy: 1
07:55, 02.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

Biegacze oddali hołd powstańcom

Biegacze oddali hołd powstańcom

Blisko 13 tys. osób wystartowało w biegu w stolicy kraju, by uczcić pamięć uczestników zrywu z 1 sierpnia 1944 roku. W wydarzeniu wzięli udział również członkowie grupy Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Impreza odbyła się, w sobotni wieczór 27 lipca, w świetlne płonących zniczy.

» Wasze komentarze

MK @ 20:56, 02.08.2019r. IP: *

1 runda nie cała trasa
...
TRASA BIEGU w obrębie plaży miejskiej trasa z przeszkodami (crossowa)
1. Długość rundy: około 2km.
- BIEG DLA DZIECI 1 RUNDA (2005 I młodsi)
- BIEG OPEN 3 RUNDY (2004 i starsi)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo