« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Męczarnie Rzekunianki z Różanem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego, po przeciętnym meczu, pokonali niżej notowany FC 2012 Różan 2:1. Bramki dla drużyny z Rzekunia strzelali Bartosz Pędzich i Krzysztof Trzciński. Był to zdecydowanie najsłabszy występ Rzekunianki w grach kontrolnych.


Sobotni przeciwnik zespołu z powiatu ostrołęckiego w dotychczas rozegranych sześciu sparingach przygotowujących do nowego sezonu stracił 52 bramki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego również liczyli na dobry trening strzelecki. Rzeczywistość jednak była zupełnie inna.

Reklama

 

Rzekunianka Rzekuń miała problemy ze stworzeniem sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Do przerwy był remis 1:1. Dla podopiecznych trenera Bartłomieja Jezierskiego gola zdobył Bartosz Pędzich, a trafieniem dla drużyny z Różana odpowiedział Szymon Załęski.

 

W drugiej odsłonie meczu Rzekunianka co prawda zdobyła zwycięską bramkę za sprawą Krzysztofa Trzcińskiego, ale gra zespołu na pewno nie była zadowalająca dla zgromadzonych widzów przy ulicy Miłej i samego szkoleniowca. Warto odnotować, że drużynę z powiatu makowskiego prowadzi trener Michał Nosek, znany m.in. z wieloletniej gry w barwach Korony Ostrołęka.

 

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w najbliższą środę rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem drużyny występującej na boiskach A klasy będzie KS CK Troszyn.Rzekunianka Rzekuń - FC 2012 Różan 2:1 (1:1)

Bramki: Pędzich, Trzciński - Załęski

 

Rzekunianka: Łaszczych - Mierzejewski, Wołejszo, Sakowski, Obuchowicz - Szymczyk, Wierzbowski, Trzciński, Choroszewski, Il - Pędzich oraz Jarnutowski, Chmielewski, Dąbkowski, Blat, Nisiobęcki, Kuliś, Siurnicki

 

Zobacz zdjęcia:
Sparing: Rzeukunianka Rzekuń - FC 2012 Różan

Więcej zdjęć: Sparing: Rzeukunianka Rzekuń - FC 2012 Różan

 

Odsłon: 9208
Komentarzy: 2
10:10, 04.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

PL. @ 14:40, 04.08.2019r. IP: *.*.96.70

Znowu Struś i Czesio,chyba ten duet się sprawdza w napadzie?

sdf @ 21:33, 04.08.2019r. IP: *.*.64.114

zmiecie trenera i zarzad bo nic nieugracie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo