« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gadomski drużynowym mistrzem Polski z AZS-AWF

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Daniel Gadomski, wychowanek ostrołęckiej Siódemki, który na czas studiów reprezentuje AZS-AWF Warszawa zdobył wraz ze swoim nowym klubem drużynowe mistrzostwo Polski. Finał PZLA odbył się, w czwartek 1 sierpnia, na stadionie w Jeleniej Górze.


W drużynie mistrza Polski, w biegu na 1500 metrów, wystąpił Daniel Gadomski pochodzący z Kadzidła. Wychowanek UKS Siódemka Ostrołęka zajął szóste miejsce z czasem 4 min i 10,45 sekund.

Reklama

 

Bieg na 1,5 km wygrał Szymon Żywko z AZS UMCS Lublin z czasem 3:59.58. Drugie miejsce zajął Dariusz Boratyński (KS AZS AWF Wrocław - 4:01.53), a trzecie Grzegorz Kostycz (KS AZS AWF Kraków - 4:02.16).

 

Warto odnotować, że w finale Polskiego Związku Lekkiej Atletyki rozegranym na stadionie miejskim w Jeleniej Górze wystąpiła również Magdalena Żebrowska. Zawodniczka stawiająca pierwsze lekkoatletyczne kroki w OKLA, pod wodzą Bartosza Witkowskiego, reprezentowała w zawodach swój obecny klub - KS Podlasie Białystok.

 

23-latka zajęła drugie miejsce w stawce ze skokiem na odległość 6.16 m. Wygrała Gaja Wota z KS AZS AWF Kraków z wynikiem 6.32 m. Zwyciężczyni skakała jednak w dużo lepszym warunkach, z silniejszym wiatrem.


Łubudu

Ostatecznie drużynowe mistrzostwo Polski zdobył AZS-AWF Warszawa, który wyprzedził AZS UMCS Lublin i KS AZS AWF Wrocław. Kolejne miejsca zajęli OŚ AZS Poznań, KS AZS AWF Kraków, KS Podlasie Białystok i RKS Łódź.

Odsłon: 6728
Komentarzy: 2
07:05, 05.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Hehe @ 19:50, 06.08.2019r. IP: *

"Na czas studiów" - co to w ogóle jest? Przecież on jest zawodnikiem AWF-u!

UKS7 @ 09:31, 10.08.2019r. IP: *.*.158.109

Po skończeniu studiów automatycznie staje się ponownie zawodnikiem Siódemki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo