« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

34-letni obrońca wzmacnia ALDO Bartnika

Szymon Nałysnyk
Szymon Nałysnyk
(fot. archiwum klubu)

Gorąco jest w gabinecie zarządu ALDO Bartnika Myszyniec w przerwie letniej. Zarząd klubu dopiął szósty transfer. Tym razem zespół wzmocnił 34-letni Szymon Nałysnyk. Zawodnik występujący w formacji defensywnej ma za sobą grę na III-ligowych boiskach.


Drużyna z powiatu ostrołęckiego ma zamiar na dobre włączyć się walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 34-letni Nałysnyk na pewno w tym pomoże.

Reklama

 

- Od dawna szukaliśmy takiego zawodnika: z doświadczeniem, ograniem w wyższych ligach, z cechami przywódczymi. Szymon posiada wszystkie te cechy, a na dodatek w przeszłości pracował z naszym trenerem. Jego wejście do drużyny przebiegło znakomicie, koledzy szybko zaakceptowali Szymona i docenili jego umiejętności. Nie tylko oni, bo działacze z Przasnysza także podkreślali dobrą grę Nałysnyka w meczu sparingowym z MKS - mówi w rozmowie z naszym portalem Sebastian Staszewski, prezes ALDO Bartnika Myszyniec.

 

Szymon Nałysnyk to doświadczony obrońca. W ostatnim sezonie występował w drużynie GLKS Salęt Boże w warmińsko-mazurskiej A klasie. Przez dziewięć sezonów 34-latek reprezentował barwy Granicy Kętrzyn w III i IV lidze, której jest wychowankiem. Grał także w Mrągowii Mrągowo, MKS Rominta Gołdap, Tęczy Biskupiec i Żaglu Piecki. Na trzecim i czwartym poziomie rozgrywkowym rozegrał łącznie ponad 400 spotkań. Dlaczego postanowił dołączyć do ALDO Bartnika?

 

- Drużyna ma duży potencjał, decyzję o transferze podjąłem właściwie po pierwszym treningu. Trafiam do młodej ekipy z dużymi ambicjami. Walka o awans będzie dla mnie odskocznią od codzienności, a poza tym chcę żeby moi synowie jeszcze zobaczyli, jak ich tata gra w piłkę - wyjaśnia Szymon Nałysnyk.Na pewno doświadczony defensor będzie jednym z ciekawszych zawodników w ostrołęcko-ciechanowskiej A klasie. Czy z jego pomocą ALDO Bartnik Myszyniec wywalczy wreszcie upragniony awans? Przekonamy się niebawem.

Odsłon: 8187
Komentarzy: 1
08:20, 06.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Hh @ 19:40, 06.08.2019r. IP: *

W gabinecie... hahahah

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo