Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Kolejny transfer w Myszyńcu. Domian w Bartniku

Rafał Domian
(fot. archiwum klubu)

ALDO Bartnik Myszyniec najbardziej potrzebuje wzmocnień w formacji defensywnej. Mimo strzelania dużej ilości goli, zespół z powiatu ostrołęckiego nie wygrywał meczów, bo tracił zbyt wiele bramek. Teraz do klubu dołączył 27-letni obrońca, Rafał Domian.

Zawodnik trafił na Dzieci Polskich po blisko dwuletnim rozbracie z piłką. Ostatnio w sezonie 2016/2017 reprezentował barwy Orła Kolno.

Rafał Domian jest wychowankiem Tęczy Łyse. Występował w zespole w A klasie, okręgówce i IV lidze mazowieckiej. Jego drugim klubem był Orzeł Kolno. Teraz przyszedł czas na ALDO Bartnika.

27-letni zawodnik jest już siódmym transferem drużyny z powiatu ostrołęckiego przed nowym sezonem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Wcześniej z klubem związali się Tomasz i Krystian Leszkowie, Dominik Prusaczyk, Adrian i Arkadiusz Niksowie oraz Szymon Nałysnyk.

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w najbliższą sobotę 10 sierpnia zagrają test-mecz z ULKS Ołdaki. Sezon ligowy rozpoczną na wyjeździe w weekend 17-18 sierpnia. Pierwszym rywalem ALDO Bartnika będzie Wymakracz Długosiodło.