Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

KS CK Troszyn rozbił Rzekuniankę (zdjęcia, wideo)

Wyżej notowany zespół z powiatu ostrołęckiego pokazał swoją siłę i rozbił Rzekuniankę Rzekuń 10:0. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Truszkowskiego w drugiej odsłonie meczu urządziła sobie prawdziwy pokaz strzelecki aplikując rywalowi aż dziewięć bramek.

Na boisku przy ulicy Miłej w Rzekuniu rozegrali wczoraj mecz kontrolny piłkarze Rzekunianki i KS CK Troszyn. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Marcina Truszkowskiego.

Pierwsza odsłona spotkania nie zapowiadała takiej klęski Rzekunianki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego grali składnie i nie dopuszczali do sytuacji strzeleckich drużyny z Troszyna. Kibice zgromadzeni na trybunach zobaczyli w pierwszych trzech kwadransach tylko jedną bramkę, jej autorem był Jakub Laska.

Po zmianie stron trener Jezierski dał możliwość wykazania się reszcie zespołu. Rezerwowi zawodnicy nie sprostali jednak zadaniu i zostali rozbici przez podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego. KS CK Troszyn po przerwie zdobył dziewięć bramek i zaprezentował swoją siłę w ofensywie.

Do bramki strzeżonej przez Bartosza Łaszczycha w drugiej połowie trafiali w większości zmiennicy. Po dwa gole strzelili Patryk Gumowski, Piotr Gutowski i Jakub Stepnowski, a po jednej bramce dołożyli Przemysław Modzelewski, Paweł Dzbeński i Karol Górski. Ostatecznie KS CK Troszyn rozbił Rzekuniankę Rzekuń 10:0.

Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn 0:10 (0:1)

Bramki: Laska, Górski, Dzbeński, Prz. Modzelewski, Stepnowski (dwie), Gutowski (dwie), Gumowski (dwie)

Rzekunianka: Łaszczych - Mierzejewski, Chmielewski, Wołejszo, Sakowski, Obuchowicz - Wierzbowski, Choroszewski, Kuliś - Szymczyk, Pędzich oraz Lebieusz, Jarnutowski, Bednarczyk, Blat, Il, Siurnicki, Nisiobęcki, Trzciński, Przywojski

KS CK: Pa. Modzelewski - Kowalczyk, K. Kamionowski, Górski, K. Dzwonkowski - Załęski, P. Kamionowski, Bałas, Gąska, Laska - Kubat oraz Stepnowski, Dzbeński, Gutowski, Prz. Modzelewski, Gumowski

Sparing: Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn

Więcej zdjęć: Sparing: Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn

Odsłon: 17941