« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

(fot. archiwum prywatne)

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.


Zawody, zorganizowane przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk, odbyły się w sobotę 3 sierpnia. Na dystansie 5 kilometrów wśród kobiet pobiegła Martyna Budziłek.

Reklama

 

Biegaczka z Kadzidła reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka ukończyła 5-kilometrową trasę z czasem 19 minut i 15 sekund. Osiągnięty rezultat dał jej ostatecznie 17 miejsce spośród 341 kobiet. W swojej kategorii wiekowej, 23-latka zajęła szóstą pozycję.

 

Bieg wygrała Iryna Somava z Grodna z czasem 16 minut i 42 sekund. Drugie miejsce zajęła Ewa Jagielska z Wyszkowa, a podium uzupełniła Sylwia Indeka z Jankowic. Komplet wyników znajdziecie na stronie domtel-sport.pl.


Esprit

Warto odnotować, że na 264 miejscu bieg ukończyła Agata Nadwodna-Stachacz z Ostrołęki z czasem 31 minut i 22 sekund.

Odsłon: 4443
Komentarzy: 1
07:35, 10.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Wielu młodych lekkoatletów wzięło udział w mityngu młodzików. Zawody, zorganizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, przeprowadzono na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Nie brakowało wartościowych wyników i nowych rekordów życiowych.

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano, w sobotę 14 września, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W rywalizacji najlepiej wypadła Karolina Grzeszczyk.

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.

Pięć medali OKLA w Olecku

Pięć medali OKLA w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.

» Wasze komentarze

No @ 18:32, 10.08.2019r. IP: *.*.24.213

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo