« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzech nowych piłkarzy w ostrołęckiej Koronie

Od lewej Paweł Tamowski, Jakub Płomiński
Od lewej Paweł Tamowski, Jakub Płomiński

Paweł Tamowski, Jakub Płomiński i Piotr Burakiewicz w nadchodzącym sezonie zagrają w barwach Korony Ostrołęka. Zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony w rozegranych grach kontrolnych i klub postanowił związać się z nimi na dłużej.


Do ostrołęckiego zespołu dołączyli wcześniej Radosław Krzewski, Rafał Grabowski i Mateusz Turek. Teraz zarząd klubu postanowił związać się na dłużej z kolejnymi zawodnikami.

Reklama

 

Korona podpisała umowy z Pawłem Tamowskim, Jakubem Płomińskim i Piotrem Burakiewiczem. Tamowski w ostatnim sezonie reprezentował barwy LKS Perła Złotokłos. Płomiński związany był z Pogonią Siedlce, a Burakiewicz z SKS Szczytno.

 

Drużyna tworzona przez trenera Tomasza Staniórskiego będzie składać się z większości z nastolatków. Czas pokaże, czy zespół będzie stać na osiągnięcie wartościowych wyników w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Na pewno każdy zawodnik, który związał się z ostrołęckim klubem na nadchodzący sezon będzie dla niego wartością dodaną.W najbliższych dniach zaprezentujemy sylwetki kolejnych piłkarzy, którzy będą reprezentować żółto-niebieskie barwy w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Sezon ostrołęcka Korona rozpocznie w środę 14 sierpnia o godz. 17.30. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego przed własną publicznością podejmą Mazovię Mińsk Mazowiecki.

Odsłon: 7566
Komentarzy: 6
11:05, 11.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Xxx @ 11:26, 11.08.2019r. IP: *.*.21.29

Czemu herby są zaklejone?

Yyy @ 11:45, 11.08.2019r. IP: *.*.44.187

Bo Korona zmienia nazwe i nie bedzie w niej wyrazu "Korona" tylko inny wiec z herbu znika symbol korony

... @ 14:05, 11.08.2019r. IP: *.*.232.12

herb czy inny symbol ale ten zlepek dzieci jest wrzucony na głęboką wodę i spadek zajrzy im w oczy

fry @ 15:18, 11.08.2019r. IP: *.*.88.146

Patrz by wam nie zajrzał

nilu @ 22:21, 11.08.2019r. IP: *.*.171.123

Przyjdz w środe pod prysznic to ci pokażemy czy dzieci..

Szymek @ 07:41, 12.08.2019r. IP: *.*.130.3

Nilu:
Nie dosc ze dzieci, to jeszcze zboczone

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo