Niedziela, 20 października 2019 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Komplet punktów KS CK Troszyn na inaugurację

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego nie zawiedli w pierwszej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka i ograli na wyjeździe PAF Płońsk 2:0. Bramki dla KS CK Troszyn strzelali Piotr Kamionowski i pozyskany w letniej przerwie Bartosz Gąska.

Na początku spotkania Płońska Akademia Futbolu ruszyła do ataku. Drużyna z powiatu ostrołęckiego była zaskoczona takim obrotem sytuacji, ale po pierwszym kwadransie piłkarze z Troszyna przejęli inicjatywę i zaczęli grać swoją piłkę.

Na pierwszą bramkę zgromadzeni kibice na stadionie w Płońsku musieli czekać do 25 minuty. Ładnym strzałem z dystansu popisał się Piotr Kamionowski i zespół z Troszyna mógł cieszyć się z prowadzenia. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego przeważali, co zostało udokumentowane golem w 75 minucie meczu. Bartosz Gąska skierował piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu ze skrzydła. Ostatecznie drużyna z powiatu ostrołęckiego zainaugurowała sezon kompletem punktów, zwyciężając 2:0.

- Na początku spotkania nasz rywal zaskoczył nas wysokim pressingiem, ale z każdą minutą prezentowaliśmy się coraz lepiej. Cieszy zwycięstwo i czekamy już na kolejnego przeciwnika - powiedział na gorąco po meczu Marcin Truszkowski, trener KS CK Troszyn.

Drużyna z powiatu ostrołęckiego, w sobotę 17 sierpnia, zagra ponownie na wyjeździe. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzą się w Ostrowi Mazowieckiej z miejscową Ostrovią. Mecz został zaplanowany na godz. 16.00.