Niedziela, 20 października 2019 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Korona nieznacznie uległa Mazovii (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego ulegli Mazovii Mińsk Mazowiecki 1:2 na inaugurację nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Jedyne trafienie dla Korony zanotował, sprowadzony w letnim okienku transferowym, Rafał Grabowski.

Mocno odmłodzony skład Korony wyszedł bez kompleksów na boisko przy ulicy Witosa w Ostrołęce. W środowe popołudnie podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego pokazali, że są wstanie sprawić niejedną niespodziankę.

Nasz jedyny przedstawiciel z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej wyszedł na prowadzenie w 25 minucie. Po ładnej dwójkowej akcji, Rafała Grabowskiego z Michałem Tarnowskim i strzale pierwszego z wymienionych, Korona objęła prowadzenie. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Witosa więcej bramek nie zobaczyli.

Po zmianie stron do głosu doszli goście. Najpierw w 47 minucie wyrównał Dawid Matak, a następnie na prowadzenie w 61 minucie Mazovię Mińsk Mazowiecki technicznym strzałem z rzutu wolnego Michała Fuksińskiego zaskoczył Yeugen Romanov. Korona próbowała odrobić straty, ale niestety bezskutecznie. Ostatecznie podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego na inaugurację sezonu ulegli Mazovii 1:2.

W drugiej kolejce Korona Ostrołęka zagra na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Mecz został zaplanowany na sobotę 17 sierpnia. Początek o godz. 13.00.

Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (1:0)
Bramki: Grabowski 25. - Matak 47. Romanov 61.

Korona: Fuksiński - Mingielewicz, Jastrzębski, Karczewski, Borkowski - Grabowski, Zalewski, Tamowski (70. Turek), Ludwiczak (80. Kiernozek) - Tarnowski, Krzewski (63. Trzaska)

IV liga: Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Więcej zdjęć: IV liga: Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Odsłon: 3903
Komentarzy: 8
23:45, 14.08.2019r.

Spacer Narwi z Mazowszem (zdjęcia, wideo)

Niebiesko-czerwoni w meczu jedenastej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali przed własną publicznością Mazowsze Jednorożec 4:1. Rezultat mógł być zdecydowanie bardziej okazały, ale piłkarze Narwi mieli tego dnia rozstrojone celowniki.

KS CK nie dał szans Koronie (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego nie dali szans, we wczorajszym meczu przed własną publicznością, swojemu rywalowi. KS CK Troszyn w 11 kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonał Koronę Szydłowo 5:0.

Niedzielne starcia piłkarzy Bartnika i Rzekunianki

Bartnik Myszyniec i Rzekunianka Rzekuń powalczą o punkty przed własną publicznością. W dziesiątej odsłonie spotkań A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka przedstawiciele powiatu ostrołęckiego zmierzą się kolejno z Borutą Kuczbork i Orłem Sypniewo.

Piłkarki Jantaru wracają na boisko

Po 2-tygodniowej przerwie spowodowanej pauzą, na piłkarskie boiska wracają piłkarki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenera Rafała Koska zmierzą się przed własną publicznością z Damską Akademią Futbolu Płońsk. Czy ostrołęcka drużyna wróci na zwycięską ścieżkę?

Ciężkie zadanie przed piłkarzami Korony

Niezwykle ciężkie batalia o ligowe punkty czeka jutro piłkarzy Korony Ostrołęka. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w meczu jedenastej kolejki o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się, na wyjeździe, z MKS Przasnysz.

... @ 10:00, 15.08.2019r. IP: *.*.237.97

wynik nie świadczy o grze młody zespół momentami nie istniał na boisku goście gdyby wykorzystali dogodne sytuacje wygrali by wyżej wąska ławka gospodarzy dlaczego tylko trzy zmiany a nie np. siedem

th @ 10:22, 15.08.2019r. IP: *.*.48.79

Gdyby ,

Kibic do 10 @ 10:34, 15.08.2019r. IP: *.*.52.122

Chyba byłeś na innym meczu , pisać głupoty to każdy potrafi . Mecz byl w miarę wyrownany choć z lekką przewagą dla gości . Uważam że remis byłby sprawiedliwy a dla chłopaków wielkie brawa za walkę i serducho .

sx @ 11:10, 15.08.2019r. IP: *.*.26.186

fajnie grają chłopaki .na poziomie.bedzie dobrze.trzymam kciuki

Smiech @ 11:43, 15.08.2019r. IP: *.*.18.206

Mecz wyrównany? Co Ty gadasz Mazovia ich zniszczyła pod każdym względem. A wynik to sukces korony

Narewka @ 16:08, 15.08.2019r. IP: *.*.43.170

Czarny. Najlepszy kapitan i duch drużyny waszej!!!

kibic @ 10:10, 16.08.2019r. IP: *.*.156.62

Niestety, prawda jest taka, że jeszcze dużo pracy przed drużyną, widać było ewidentnie brak zgrania, jeszcze nie każdy wie, co ma robić na boisku. materiał jest, ale raczej na przyszłość. Trudno powiedzieć, co ugrają w tej IV lidze, zwłaszcza, że Mazovia w tym meczu nie grała też zbyt dobrze.

th @ 10:48, 17.08.2019r. IP: *.*.48.79