« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawy turniej oldbojów w Łysych

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Na boisku piłkarskim w Łysych rozegrano turniej dla weteranów piłki nożnej. O puchar lata zagrało sześć drużyn oldbojów z gmin Łyse, Stawiski, Lelis, Kadzidło i Turośl. W rywalizacji nie mieli sobie równych gospodarze imprezy - Kierowcy Łyse.


Zawody piłki nożnej dla oldbojów, które przeprowadzono w niedzielę 11 sierpnia na boisku w Łysych, były niezwykle ciekawe i emocjonujące.

Reklama

 

W turnieju zagrało sześć zespołów tj. Kolesie Kadzidło, LZS Obierwia, Stawiski, Chudek, Krusza i gospodarze - Kierowcy Łyse. Pierwsze miejsce, po kilkugodzinnej rywalizacji, zajęła drużyna z Łysych. Drugie miejsce przypadło zespołowi ze Stawisk, a podium uzupełnił reprezentant gminy Lelis - LZS Obierwia. Tuż za podium zameldował się Chudek, a na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny Kolesi Kadzidło i Kruszy (gmina Turośl).

 

Tradycyjnie po zawodach nagrodzono zwycięskie drużyny i najlepszych zawodników.Turniej piłkarski dla weteranów piłki nożnej odbył się w niedzielę 11 sierpnia na boisku w Łysych.

Odsłon: 5484
Komentarzy: 2
12:20, 15.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Zawodnik @ 14:56, 15.08.2019r. IP: *.*.39.119

Super turniej. Tak trzymać.

H @ 21:45, 16.08.2019r. IP: *.*.156.243

Brawo Łyse super organizacja

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo