« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska Liga Wraków w Kadzidle już w niedzielę

Na specjalnie przygotowanym torze w Kadzidle zostanie przeprowadzona szósta runda tegorocznej Polskiej Ligi Wraków. W rywalizacji wezmą udział kierowcy, których samochody nie przekraczają wartości tysiąca złotych. Kibice mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie.


Impreza pod honorowym patronatem wójta gminy Kadzidło odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia. Początek o godz. 9.00.

Reklama

 

- Do zawodów dopuszczone są wszystkie samochody osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej 3500 kg, nie dopuszczamy aut typu bus i terenówek. Pojazdy nie mogą przekroczyć wartości handlowej 1000 zł - wyjaśniają organizatorzy Polskiej Ligi Wraków.

 

Samochód musi być specjalnie przystosowany na tyle, aby był bezpieczny dla kierowcy, pilota i innych zawodników. Pojazd może mieć napęd tylko na jedną oś i musi mieć zamontowane z tyłu dodatkowe światło STOP, w miejscu najmniej narażonym na uszkodzenie - jest to jedyne światło, które jest konieczne.

 

Organizatorzy włączyli się do akcji "Uratuj klasyka", dlatego nie dopuszczają do wyścigów aut 30-letnich i starszych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie w regulaminie.


Łubudu

Pierwsze przejazdy zaplanowano na godz. 9.00. Całe wydarzenie potrwa do godz. 17.00. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Odsłon: 5984
Komentarzy: 2
12:55, 15.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szachowe zmagania w Aquarium (zdjęcia)

Szachowe zmagania w Aquarium (zdjęcia)

Wojciech Tadrzak okazał się najlepszym szachistą w andrzejkowym turnieju dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Zawody rozegrane w Parku Wodnym Aquarium zgromadziły dwudziestu jeden uczestników.

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

» Wasze komentarze

E @ 23:25, 15.08.2019r. IP: *.*.103.2

Zabrakło info w jakiej części Kadzidła znajduje sie ten tor???? Czy ktos wie??

.. @ 04:45, 16.08.2019r. IP: *.*.3.182

Ul lokalna

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo