« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 września 2019 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska Liga Wraków w Kadzidle już w niedzielę

Na specjalnie przygotowanym torze w Kadzidle zostanie przeprowadzona szósta runda tegorocznej Polskiej Ligi Wraków. W rywalizacji wezmą udział kierowcy, których samochody nie przekraczają wartości tysiąca złotych. Kibice mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie.


Impreza pod honorowym patronatem wójta gminy Kadzidło odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia. Początek o godz. 9.00.

Reklama

 

- Do zawodów dopuszczone są wszystkie samochody osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej 3500 kg, nie dopuszczamy aut typu bus i terenówek. Pojazdy nie mogą przekroczyć wartości handlowej 1000 zł - wyjaśniają organizatorzy Polskiej Ligi Wraków.

 

Samochód musi być specjalnie przystosowany na tyle, aby był bezpieczny dla kierowcy, pilota i innych zawodników. Pojazd może mieć napęd tylko na jedną oś i musi mieć zamontowane z tyłu dodatkowe światło STOP, w miejscu najmniej narażonym na uszkodzenie - jest to jedyne światło, które jest konieczne.

 

Organizatorzy włączyli się do akcji "Uratuj klasyka", dlatego nie dopuszczają do wyścigów aut 30-letnich i starszych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie w regulaminie.Pierwsze przejazdy zaplanowano na godz. 9.00. Całe wydarzenie potrwa do godz. 17.00. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Odsłon: 4863
Komentarzy: 2
12:55, 15.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Ninja Warrior Polska' z Marią Pisarek (wideo)

"Ninja Warrior Polska" z Marią Pisarek (wideo)

Maria Pisarek ma za sobą występ w programie telewizyjnym "Ninja Warrior Polska". Program narodzony w Japonii to światowy fenomen. Niestety 19-latka odpadła z rywalizacji na trzeciej przeszkodzie. Teraz przed nastolatką powrót do zawodów kulturystycznych.

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Blisko 67 tys. zł trafiło do pięciu klubów sportowych z budżetu Ostrołęki, pomimo tego, że kilka miesięcy wcześniej trafiły do nich miejskie dotacje. Po 30 tys. zł otrzymały kluby piłkarskie Narew i Korona. Dla Narwi 30 tys. zł to aż połowa dotacji otrzymanej w lutym.

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Dwóch podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowało, w dniach 29-31 sierpnia, na XXII Ogólnopolskich Igrzyskach Krajowego Zrzeszenia LZS. Swoje umiejętności w podnoszeniu ciężarów zaprezentowali Krystian Łuba i Marcin Kulesza.

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Pięć wyścigów rozegrano podczas piątej, finałowej, edycji regat żeglarskich Grand Prix o puchar burmistrza Mikołajek. Obie załogi z Ostrołęki zaprezentowały niebagatelne umiejętności i w niedzielę 1 września stanęły na najwyższych miejscach na podium.

Maria Pisarek w programie 'Ninja Warrior'

Maria Pisarek w programie "Ninja Warrior"

Maria Pisarek z gminy Myszyniec w 2018 roku notowała dobre występy w kulturystyce. Teraz przed nastolatką nowe wyzwanie. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wystąpi w nowym telewizyjnym show - "Ninja Warrior". Program budzi ogromne emocje na całym świecie.

» Wasze komentarze

E @ 23:25, 15.08.2019r. IP: *.*.103.2

Zabrakło info w jakiej części Kadzidła znajduje sie ten tor???? Czy ktos wie??

.. @ 04:45, 16.08.2019r. IP: *.*.3.182

Ul lokalna

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo