« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska Liga Wraków w Kadzidle już w niedzielę

Na specjalnie przygotowanym torze w Kadzidle zostanie przeprowadzona szósta runda tegorocznej Polskiej Ligi Wraków. W rywalizacji wezmą udział kierowcy, których samochody nie przekraczają wartości tysiąca złotych. Kibice mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie.


Impreza pod honorowym patronatem wójta gminy Kadzidło odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia. Początek o godz. 9.00.

Reklama

 

- Do zawodów dopuszczone są wszystkie samochody osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej 3500 kg, nie dopuszczamy aut typu bus i terenówek. Pojazdy nie mogą przekroczyć wartości handlowej 1000 zł - wyjaśniają organizatorzy Polskiej Ligi Wraków.

 

Samochód musi być specjalnie przystosowany na tyle, aby był bezpieczny dla kierowcy, pilota i innych zawodników. Pojazd może mieć napęd tylko na jedną oś i musi mieć zamontowane z tyłu dodatkowe światło STOP, w miejscu najmniej narażonym na uszkodzenie - jest to jedyne światło, które jest konieczne.

 

Organizatorzy włączyli się do akcji "Uratuj klasyka", dlatego nie dopuszczają do wyścigów aut 30-letnich i starszych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie w regulaminie.


Esprit

Pierwsze przejazdy zaplanowano na godz. 9.00. Całe wydarzenie potrwa do godz. 17.00. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Odsłon: 7203
Komentarzy: 2
12:55, 15.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

E @ 23:25, 15.08.2019r. IP: *.*.103.2

Zabrakło info w jakiej części Kadzidła znajduje sie ten tor???? Czy ktos wie??

.. @ 04:45, 16.08.2019r. IP: *.*.3.182

Ul lokalna

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo