« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.


Klub Kolarski 24h po raz jedenasty zaprosił cyklistów z całego kraju na jazdę indywidualną na czas. Tym razem 10-kilometrowa trasa przebiegała przez gminę Troszyn.

Reklama

 

Kolarze rywalizowali w dwóch wyścigach - w kategorii open amator (rower inny niż "szosa") i pro (rower szosowy). Organizatorzy przewidzieli również starty dla dzieci do lat 14 i młodzieży powyżej 15 roku życia.

 

Najbardziej prestiżowy wyścig pro wygrał Michał Brauliński z Bielska-Białej. Najszybszy kolarz ukończył wyścig z czasem 12 minut i 52 sekund. Drugie miejsce zajął Andrzej Widziewicz z Warszawy - 00:13:05, a podium uzupełnił Rafał Rymarz z Piotrkowa Trybunalskiego - 00:13:18. Najszybszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który ostatecznie zameldował się na mecie z szóstym czasem - 00:13:50.

 

Wśród pań triumfowała Marzena Moniuszko z Białegostoku. Reprezentantka drużyny Mistral Rowery Białystok zakończyła trasę 10-kilometrową trasę z wynikiem 15 minut i 9 sekund. Druga była Monika Skóra - 00:16:07, a trzecia Ewelina Dzięgielewska z Ostrołęki - 00:16:19.


JBB

Do rywalizacji w tegorocznej imprezie Klubu Kolarskiego 24h przystąpiło blisko 100 cyklistów, reprezentujących kluby z całej Polski. Zobacz pełne wyniki rywalizacji w Zapiecznem (gm. Troszyn).

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarska jazda indywidualna na czas w gminie Troszyn

Więcej zdjęć: Kolarska jazda indywidualna na czas w gminie Troszyn

 

Odsłon: 25272
Komentarzy: 13
22:25, 15.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksandrowicz i Kamińska najszybsi (zdjęcia)

Aleksandrowicz i Kamińska najszybsi (zdjęcia)

27 grudnia w samo południe we wsi Teodorowo odbyła się V edycja Kolarskiego Wyścigu Noworocznego. Zmagania zostały przeniesione na wcześniejszy termin ze względu na kwarantannę narodową.

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

» Wasze komentarze

Gyu @ 08:24, 16.08.2019r. IP: *.*.26.148

Szósty czas ale miejsce trzecie w swojej kategorii Jarkowski, jak wy piszecie.... Żal!!!!

KK24h @ 09:07, 16.08.2019r. IP: *

Informacja jest dobrze podana, bo Tomasz Jarkowski stał dwukrotnie na podium.
Napisano właśnie, że zwyciężył w Mistrzostwach miasta Ostrołęki "był najlepszym ostrołęczaninem"
Stał również na trzecim miejscu jako zawodnik w kategorii M2.
Nie ma zatem błędu w tekście artykułu.

Po zbiór galerii zdjęć i wideo zapraszamy na naszą stronę domową kk24h pl

KK24h @ 09:10, 16.08.2019r. IP: *

Przepraszam serdecznie Tomka!
Stał oczywiście trzy razy, bo na najwyższym stopniu podczas dekoracji w Mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h jako Mistrz Klubu :)
MK

Łoł @ 10:35, 16.08.2019r. IP: *.*.10.174

Brawo dla Pana Karczewskiego za organizację. Dobrze że nie w gminie Rzekuń i nasz celebryta nie miał okazji do lansu.

Zen @ 12:49, 16.08.2019r. IP: *.*.137.233

W Rzekuniu wyścig sie nie odbył bo wójt nie ma pieniędzy na wyrównanie odcinka z Drwęczy do Zapiecznych i przejazd jest niebezpieczny. Może zamiast przemnażania stanowisk należałoby się drogami zająć. To chyba ważniejsze. Nasi mieszkańcy też tamtędy jeżdżą a nowe zęby drogie. Nie trzeba toru wyczynowego robić, po co takie nakłady kiedy tu gotowy. Oznaczyć, zrobić polem albo lasem objazd i gotowe.

Ppp @ 19:37, 16.08.2019r. IP: *.*.35.145

Super zawody. Oby za rok byly tez na tej trasie

Kamil @ 21:56, 16.08.2019r. IP: *.*.165.185

Super impreza piękne trasy mają w tym zapiecznem gmina Rzekuń się kryje

uczestnik @ 07:01, 17.08.2019r. IP: *

Gratulacje dla organizatora za super imprezę!


Szkoda, że taka impreza uciekła z Rzekunia po dziesięciu latach :(
Po nazwiskach na wynikach widać że zawodnicy z całej polski przyjechali.
Ale widać, że sport tego typu w gminie nie jest potrzebny. Widać po dotychczasowych udziałach wójta, że jednak dla całego urzędu gminy i włodarza najważniejsze są imprezy kościelne.
Kościelne imprezy promowane są z wielką mocą wszystkich urzędników na stronach internetowych i fejsach, a o sportowych nic nie piszą na stronie oficjalnej Urzędu gminy, bo kto by chciał na przykład przejechać się rowerem z gminy Rzekuń?
Nikt!
Przecież wszyscy tego dnia z Rzekunia pójdą za wójtem do kościoła, bo sobie z nim mogą pstryknąć fotkę!
Więc po co o sporcie pisać?

ps. moja cała rodzina z gminy Rzekuń głosowała na obecnego wójta ale już właśnie zaczyna żałować, że to zrobiła.
szkoda :(

Fan @ 09:07, 17.08.2019r. IP: *.*.155.145

Świetna impreza. Doskonale zorganizowana. Prosto z niej na dożynki się udałem do Przytuł i co widzę? Promocja PSL. Nasz wójt to już jak syn Augustyniaka. Też głosowałem i też żałuję A co się nasłuchałem na jego temat od ludzi jak krytykują te rządy to się w głowie nie mieści. Mówią że trzeba szybko zmienić bo on się nadaje tylko na facebooka. Sołtysi a nawet radni po procentach mówili że to jest pomyłka.

Kolo @ 10:14, 17.08.2019r. IP: *.*.52.116

Brawo dla Marka za niezależność. Utarł nosa temu fircykowi celebrycie. Sołtysi choć mają jaja. Jeszcze by mu tory wytyczał jak w Laskowcu. Specjalista od siedmiu boleści. Zamiast drogi naprawiać to udaje że szkoły maluje. Dup....mi się ludzie śmieją.

Ppp @ 10:50, 17.08.2019r. IP: *.*.155.161

Ludziom w zapiecznym chyba tez sie podobalo, przyszlo sporo osob i na trasie ogladali zawody. A napewno poogladac kolarzy na takich sprzetach jakie mieli niektorzy to niezla atrakcja :)

A rzekun niech idzie do kosciolka , niech da na msze zlodziejom

do Ppp @ 13:40, 17.08.2019r. IP: *

Nie dopisałeś: "i zboczeńcom seksualnym"

Ppp @ 20:01, 17.08.2019r. IP: *.*.158.164

Akurat orientacja mnie nie interesuje nikogo, to kazdego prywatna sprawa.
Zboczency przynajmniej nie manipuluja i nie wykorzystuja starszych naiwnych ludzi a wlasciwie ich portfeli wiec tak, wole "zboczencow" niz swinie w sutannach

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo