« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kluczowe imprezy sezonu przed OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało w obecnym sezonie już ponad dziesięć imprez przeprowadzonych w halach i na kortach ziemnych. Zaplanowano jeszcze najważniejsze turnieje oraz drużynowe międzymiastowe mistrzostwa.


Już tradycyjnie w dniach 24-25 sierpnia na kortach ziemnych debliści zmierzą się w turnieju Serafin Cup. W dniach 7-8 września rozegrane zostaną Singlowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego.

Reklama

 

Imprezą kończącą wakacje dla adeptów tenisa ziemnego będą turnieje dla dzieci i młodzieży w kategoriach do 8, 12 i 16 lat oraz turniej kobiet. Wszystkie wydarzenia zostały zaplanowane w niedzielę 8 września w Olszewie-Borkach. Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi międzymiastowe drużynowe mistrzostwa, w których mają zmierzyć się reprezentanci kilku ościennych miast.

 

Najważniejszą imprezą sezonu będzie turniej Masters, w którym powalczy ośmiu najlepszych zawodników rankingu open. Zawody zostaną przeprowadzone w dniach 20-22 września lub 27-29 września, a decyzja powinna zapaść do końca sierpnia.


JBB

W przypadku dobrych warunków pogodowych w dniach 5-6 października na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostanie rozegrany ostatni turniej, w którym rywalizować będą pary deblowe. Więcej informacji o turniejach Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe będzie można przeczytać w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 2928
Komentarzy: 0
07:10, 21.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Memoriał Barbary Pawelczyk za nami (zdjęcia)

Memoriał Barbary Pawelczyk za nami (zdjęcia)

Tenisiści stołowi rywalizowali w trzeciej edycji memoriału Barbary Pawelczyk. W hali przy ulicy Partyzantów rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych. Najlepszy w kategorii open okazał się Maciej Dobrowolski z Łomży. Wśród kobiet triumfowała Renata Szulęcka z Pułtuska.

Murach najlepszy w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Murach najlepszy w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Trzydziestu sześciu zawodników rywalizowało na trzech szczeblach rozgrywkowych w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019. Mistrzem pierwszej ligi został Bartosz Murach. Tuż za nim znalazł się Jordan Czapski, a podium zamknął Kamil Woźniak.

Tenisowy Masters dla Muracha (zdjęcia, wideo)

Tenisowy Masters dla Muracha (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach zwyciężył w tenisowym turnieju Masters na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W decydującej batalii, po trzech setach, pokonał Jordana Czapskiego. W zawodach wzięło udział ośmiu najlepszych tenisistów rankingu.

Kolejny triumf Jędrzeja Nowaka

Kolejny triumf Jędrzeja Nowaka

Były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zapisał na swoim koncie kolejny triumf. Tym razem Jędrzej Nowak nie dał szans rywalom w trzeciej edycji mistrzostw Warszawy. W drodze do zwycięstwa doświadczony tenisista pokonał trzech rywali.

Tenisowy turniej Masters. Kto w nim zagra?

Tenisowy turniej Masters. Kto w nim zagra?

Mateusz Matyczak jest najwyżej rozstawiony zawodnikiem ostrołęckiego Mastersa. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zmierzy się ósemka najlepszych tenisistów z rankingu open. Lider notowania zgromadził na swoim koncie 98 punktów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo