« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kluczowe imprezy sezonu przed OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało w obecnym sezonie już ponad dziesięć imprez przeprowadzonych w halach i na kortach ziemnych. Zaplanowano jeszcze najważniejsze turnieje oraz drużynowe międzymiastowe mistrzostwa.


Już tradycyjnie w dniach 24-25 sierpnia na kortach ziemnych debliści zmierzą się w turnieju Serafin Cup. W dniach 7-8 września rozegrane zostaną Singlowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego.

Reklama

 

Imprezą kończącą wakacje dla adeptów tenisa ziemnego będą turnieje dla dzieci i młodzieży w kategoriach do 8, 12 i 16 lat oraz turniej kobiet. Wszystkie wydarzenia zostały zaplanowane w niedzielę 8 września w Olszewie-Borkach. Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi międzymiastowe drużynowe mistrzostwa, w których mają zmierzyć się reprezentanci kilku ościennych miast.

 

Najważniejszą imprezą sezonu będzie turniej Masters, w którym powalczy ośmiu najlepszych zawodników rankingu open. Zawody zostaną przeprowadzone w dniach 20-22 września lub 27-29 września, a decyzja powinna zapaść do końca sierpnia.


Esprit

W przypadku dobrych warunków pogodowych w dniach 5-6 października na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostanie rozegrany ostatni turniej, w którym rywalizować będą pary deblowe. Więcej informacji o turniejach Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe będzie można przeczytać w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 5491
Komentarzy: 0
07:10, 21.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo