« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kluczowe imprezy sezonu przed OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało w obecnym sezonie już ponad dziesięć imprez przeprowadzonych w halach i na kortach ziemnych. Zaplanowano jeszcze najważniejsze turnieje oraz drużynowe międzymiastowe mistrzostwa.


Już tradycyjnie w dniach 24-25 sierpnia na kortach ziemnych debliści zmierzą się w turnieju Serafin Cup. W dniach 7-8 września rozegrane zostaną Singlowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego.

Reklama

 

Imprezą kończącą wakacje dla adeptów tenisa ziemnego będą turnieje dla dzieci i młodzieży w kategoriach do 8, 12 i 16 lat oraz turniej kobiet. Wszystkie wydarzenia zostały zaplanowane w niedzielę 8 września w Olszewie-Borkach. Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi międzymiastowe drużynowe mistrzostwa, w których mają zmierzyć się reprezentanci kilku ościennych miast.

 

Najważniejszą imprezą sezonu będzie turniej Masters, w którym powalczy ośmiu najlepszych zawodników rankingu open. Zawody zostaną przeprowadzone w dniach 20-22 września lub 27-29 września, a decyzja powinna zapaść do końca sierpnia.W przypadku dobrych warunków pogodowych w dniach 5-6 października na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostanie rozegrany ostatni turniej, w którym rywalizować będą pary deblowe. Więcej informacji o turniejach Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe będzie można przeczytać w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 2201
Komentarzy: 0
07:10, 21.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Memoriał im. Barbary Pawelczyk. Zapisz się!

Memoriał im. Barbary Pawelczyk. Zapisz się!

Po raz trzeci w naszym mieście uczczona zostanie pamięć Barbary Pawelczyk. Memoriał imienia najlepszej tenisistki stołowej w historii Ostrołęki odbędzie się, w sobotę 28 września, w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Dołącz do grona uczestników.

Tenis: Singlowe Mistrzostwa Powiatowe w Olszewie-Borkach (zdjęcia, wideo)

Tenis: Singlowe Mistrzostwa Powiatowe w Olszewie-Borkach (zdjęcia, wideo)

Dwudziestu siedmiu tenisistów rywalizowało w Singlowych Mistrzostwach Powiatowych. Zwycięzcą turnieju organizowanego przez OST okazał się Bartosz Murach. Zawody rozegrane na kortach w Olszewie-Borkach przysporzyły kibicom wielu emocji.

Tenisowe wakacje na korcie (zdjęcia)

Tenisowe wakacje na korcie (zdjęcia)

Dzieci i młodzież po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Sierpniowa odsłona tenisowego szkolenia została przeprowadzona przez doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Przed tenisistami ostatnia singlowa impreza w obecnym sezonie przed turniejem Masters. Zawodnicy zmierzą się w mistrzostwach powiatu. Tym razem zawody zostaną rozegrane na kortach o twardej nawierzchni w Olszewie-Borkach. Chcesz wziąć udział?

Debel dla Kosowskiego i Brzozowskiego (zdjęcia)

Debel dla Kosowskiego i Brzozowskiego (zdjęcia)

Wiktor Kosowski z Łomży i Łukasz Brzozowski z Zambrowa zwyciężyli w deblowym turnieju Serafin Cup 2019 rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W finałowym starciu, po zaciętym pojedynku, pokonali braci Czapskich 7:6 6:3.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo