Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Remis Bartnika z beniaminkiem A klasy

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego remisem rozpoczęli rozgrywki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. ALDO Bartnik Myszyniec punktami podzielił się z Wymakraczem Długosiodło. Jedyną bramkę dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelił Krzysztof Szymański.

Przed sezonem zmienił się zarząd ALDO Bartnika Myszyniec. W rozmowie z naszym portalem nowy prezes, Sebastian Staszewski, mówił o ambitnych planach klubu z powiatu ostrołęckiego. Na pewno jednym z celów jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Sobotnie starcie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Już w 3 minucie meczu Wymakracz wyszedł na prowadzenie. Premierową bramkę na boiskach A klasy dla drużyny z Długosiodła strzelił Emil Mostowski po asyście Adama Dudy. Obaj zawodnicy strzelili łącznie w ubiegłym sezonie w B klasie ponad 60 bramek! Pięć minut później do wyrównania doprowadził Krzysztof Szymański. Jeszcze przed przerwą Maciej Szymański obił słupek a Mateusz Bałdyga poprzeczkę. Jednak bramek więcej nie padło.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli gospodarze. W słupek trafił Marcin Pamrowski. Swoje sytuacje mieli również Emil Mostowski i Michał Laska, na posterunku był jednak za każdym razem Piotr Szymański. Ostatecznie do samego końca wynik nie uległ zmianie i obie drużyny muszą zadowolić się remisem 1:1.

W środę 21 sierpnia ALDO Bartnik ponownie wybiegnie na boisko. Tym razem podopieczni trenera Radosława Rogowskiego zmierzą się przed własną publicznością z Ostrovią Ostrów Mazowiecka w ramach Pucharu Polski. Początek spotkania został zaplanowany na godz. 17.30.

Wymakracz Długosiodło - ALDO Bartnik Myszyniec 1:1 (1:1)

Bramki: Mostowski 3. - K. Szymański 8.

Wymakracz: Cichowski - Ł. Kwiatkowski, Michalak, P. Brejnak, Gołębiewski - D. Brejnak, Laska, Pasek, Kolankiewicz - Duda, Mostowski oraz Grudziński, Drózd, Pamrowski, Kwiatkowski

Bartnik: P. Szymański - Kowalczyk, D. Kulas, Kobus, K. Leszka - Wajda, Niksa, Bałdyga, M. Szymański, K. Szymański - Kamiński oraz Domian, T. Leszka, Murach, S. Kulas

Odsłon: 12547