« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzelali ku chwale Ojczyzny (zdjęcia, wideo)

Ponad 200 mieszkańców z całego regionu skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i rywalizowało w Kadzidle w zawodach strzeleckich pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Wyrzykowski.


Uczestnicy zawodów strzelali z karabinu kaliber 5.6 mm. Każdy z zawodników oddał po 10 strzałów.

Reklama

 

Zwycięzca uzyskał 94 punkty. Drugie miejsce zajął Grzegorz Gadzała, a trzecie Patryk Marcin Sienkiewicz. Tuż za podium zameldowali się Agnieszka Białobrzewska i Michał Chorążewicz. Kolejne miejsca zajęli Przemysław Potkaj, Wojciech Chorążewicz i Janusz Kuciński. Dziesiątkę zamknął Sławomir Duszak. Łącznie zostało sklasyfikowanych 218 zawodników. Zobacz szczegółowe wyniki.

 

- Zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów - informuje Sławomir Bałas, sędzia główny zawodów.Wydarzenie, organizowane przez Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca, odbyło się w niedzielę 18 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

 

Zobacz zdjęcia:
Strzelali ku chwale Ojczyzny

Więcej zdjęć: Strzelali ku chwale Ojczyzny

 

Odsłon: 6396
Komentarzy: 2
07:55, 20.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat do rozpoczęcia przygody wielobojem atletycznym, zaś młodzież od 13 lat do zmierzenia się z dwubojem olimpijskim? Zajęcia odbywają się w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

 

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

» Wasze komentarze

Ja @ 20:14, 20.08.2019r. IP: *.*.40.159

Chylę czoła organizatorom tak wspaniałej inicjatywie.Przede wszystkim Panu Eugeniuszowi Gorczycy,człowiekowi pełnej pozytywnej energi,pełnej charyzmy.Pomysl super!!!Więcej takich zawodów.Czekamy:)

Tas @ 18:06, 21.08.2019r. IP: *.*.56.229

Gienek pełen pozytywnej energii.kpina jedż do Troszyna to zobaczysz jaki jest........

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo