« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzelali ku chwale Ojczyzny (zdjęcia, wideo)

Ponad 200 mieszkańców z całego regionu skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i rywalizowało w Kadzidle w zawodach strzeleckich pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Wyrzykowski.


Uczestnicy zawodów strzelali z karabinu kaliber 5.6 mm. Każdy z zawodników oddał po 10 strzałów.

Reklama

 

Zwycięzca uzyskał 94 punkty. Drugie miejsce zajął Grzegorz Gadzała, a trzecie Patryk Marcin Sienkiewicz. Tuż za podium zameldowali się Agnieszka Białobrzewska i Michał Chorążewicz. Kolejne miejsca zajęli Przemysław Potkaj, Wojciech Chorążewicz i Janusz Kuciński. Dziesiątkę zamknął Sławomir Duszak. Łącznie zostało sklasyfikowanych 218 zawodników. Zobacz szczegółowe wyniki.

 

- Zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów - informuje Sławomir Bałas, sędzia główny zawodów.


JBB

Wydarzenie, organizowane przez Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca, odbyło się w niedzielę 18 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

 

Zobacz zdjęcia:
Strzelali ku chwale Ojczyzny

Więcej zdjęć: Strzelali ku chwale Ojczyzny

 

Odsłon: 5636
Komentarzy: 2
07:55, 20.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

Ja @ 20:14, 20.08.2019r. IP: *.*.40.159

Chylę czoła organizatorom tak wspaniałej inicjatywie.Przede wszystkim Panu Eugeniuszowi Gorczycy,człowiekowi pełnej pozytywnej energi,pełnej charyzmy.Pomysl super!!!Więcej takich zawodów.Czekamy:)

Tas @ 18:06, 21.08.2019r. IP: *.*.56.229

Gienek pełen pozytywnej energii.kpina jedż do Troszyna to zobaczysz jaki jest........

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo