« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzelali ku chwale Ojczyzny (zdjęcia, wideo)

Ponad 200 mieszkańców z całego regionu skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i rywalizowało w Kadzidle w zawodach strzeleckich pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Wyrzykowski.


Uczestnicy zawodów strzelali z karabinu kaliber 5.6 mm. Każdy z zawodników oddał po 10 strzałów.

Reklama

 

Zwycięzca uzyskał 94 punkty. Drugie miejsce zajął Grzegorz Gadzała, a trzecie Patryk Marcin Sienkiewicz. Tuż za podium zameldowali się Agnieszka Białobrzewska i Michał Chorążewicz. Kolejne miejsca zajęli Przemysław Potkaj, Wojciech Chorążewicz i Janusz Kuciński. Dziesiątkę zamknął Sławomir Duszak. Łącznie zostało sklasyfikowanych 218 zawodników. Zobacz szczegółowe wyniki.

 

- Zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów - informuje Sławomir Bałas, sędzia główny zawodów.Wydarzenie, organizowane przez Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca, odbyło się w niedzielę 18 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

 

Zobacz zdjęcia:
Strzelali ku chwale Ojczyzny

Więcej zdjęć: Strzelali ku chwale Ojczyzny

 

Odsłon: 4212
Komentarzy: 2
07:55, 20.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Jakub Borkowski, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i fanatyk podnoszenia ciężarów, wrócił z Pabianic ze złotym medalem. Ostrołęczanin okazał się najlepszy na mistrzostwach Europy federacji WPA w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator.

» Wasze komentarze

Ja @ 20:14, 20.08.2019r. IP: *.*.40.159

Chylę czoła organizatorom tak wspaniałej inicjatywie.Przede wszystkim Panu Eugeniuszowi Gorczycy,człowiekowi pełnej pozytywnej energi,pełnej charyzmy.Pomysl super!!!Więcej takich zawodów.Czekamy:)

Tas @ 18:06, 21.08.2019r. IP: *.*.56.229

Gienek pełen pozytywnej energii.kpina jedż do Troszyna to zobaczysz jaki jest........

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo