« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzelali ku chwale Ojczyzny (zdjęcia, wideo)

Ponad 200 mieszkańców z całego regionu skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i rywalizowało w Kadzidle w zawodach strzeleckich pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Wyrzykowski.


Uczestnicy zawodów strzelali z karabinu kaliber 5.6 mm. Każdy z zawodników oddał po 10 strzałów.

Reklama

 

Zwycięzca uzyskał 94 punkty. Drugie miejsce zajął Grzegorz Gadzała, a trzecie Patryk Marcin Sienkiewicz. Tuż za podium zameldowali się Agnieszka Białobrzewska i Michał Chorążewicz. Kolejne miejsca zajęli Przemysław Potkaj, Wojciech Chorążewicz i Janusz Kuciński. Dziesiątkę zamknął Sławomir Duszak. Łącznie zostało sklasyfikowanych 218 zawodników. Zobacz szczegółowe wyniki.

 

- Zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów - informuje Sławomir Bałas, sędzia główny zawodów.Wydarzenie, organizowane przez Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca, odbyło się w niedzielę 18 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

 

Zobacz zdjęcia:
Strzelali ku chwale Ojczyzny

Więcej zdjęć: Strzelali ku chwale Ojczyzny

 

Odsłon: 3220
Komentarzy: 2
07:55, 20.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Ninja Warrior Polska' z Marią Pisarek (wideo)

"Ninja Warrior Polska" z Marią Pisarek (wideo)

Maria Pisarek ma za sobą występ w programie telewizyjnym "Ninja Warrior Polska". Program narodzony w Japonii to światowy fenomen. Niestety 19-latka odpadła z rywalizacji na trzeciej przeszkodzie. Teraz przed nastolatką powrót do zawodów kulturystycznych.

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Blisko 67 tys. zł trafiło do pięciu klubów sportowych z budżetu Ostrołęki, pomimo tego, że kilka miesięcy wcześniej trafiły do nich miejskie dotacje. Po 30 tys. zł otrzymały kluby piłkarskie Narew i Korona. Dla Narwi 30 tys. zł to aż połowa dotacji otrzymanej w lutym.

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Dwóch podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowało, w dniach 29-31 sierpnia, na XXII Ogólnopolskich Igrzyskach Krajowego Zrzeszenia LZS. Swoje umiejętności w podnoszeniu ciężarów zaprezentowali Krystian Łuba i Marcin Kulesza.

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Pięć wyścigów rozegrano podczas piątej, finałowej, edycji regat żeglarskich Grand Prix o puchar burmistrza Mikołajek. Obie załogi z Ostrołęki zaprezentowały niebagatelne umiejętności i w niedzielę 1 września stanęły na najwyższych miejscach na podium.

Maria Pisarek w programie 'Ninja Warrior'

Maria Pisarek w programie "Ninja Warrior"

Maria Pisarek z gminy Myszyniec w 2018 roku notowała dobre występy w kulturystyce. Teraz przed nastolatką nowe wyzwanie. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wystąpi w nowym telewizyjnym show - "Ninja Warrior". Program budzi ogromne emocje na całym świecie.

» Wasze komentarze

Ja @ 20:14, 20.08.2019r. IP: *.*.40.159

Chylę czoła organizatorom tak wspaniałej inicjatywie.Przede wszystkim Panu Eugeniuszowi Gorczycy,człowiekowi pełnej pozytywnej energi,pełnej charyzmy.Pomysl super!!!Więcej takich zawodów.Czekamy:)

Tas @ 18:06, 21.08.2019r. IP: *.*.56.229

Gienek pełen pozytywnej energii.kpina jedż do Troszyna to zobaczysz jaki jest........

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo