« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci z Afryki

Przyłącz się wspólnie ze swoją drużyną do zbiórki sprzętu sportowego na rzecz potrzebujących dzieci z Afryki. Kwesta odbędzie się, w sobotę 31 sierpnia, na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Mile widziany sprzęt sportowy w postaci odzieży, piłek, itp.


Zebrane rzeczy zostaną przekazane przedstawicielowi fundacji Keepers Foundation, który zajmie się wysyłką paczek bezpośrednio do ośrodków w całej Afryce.

Reklama

 

Sprzęt sportowy można przynieść na wydarzenie "Pokonaj Mistrza", które odbędzie się, w sobotę 31 sierpnia, na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Na wydarzeniu zostanie dodatkowo zorganizowana zbiórka pieniędzy na bardzo kosztowną wysyłkę sprzętu do Afryki.

 

- Będziemy wdzięczni za sprzęt piłkarski tj. piłki, odzież, rękawice, itp. Kierując się maksymą "dobro wraca" liczymy na każdą pomoc - wyjaśniają organizatorzy kwesty.


Esprit

"Pokonaj Mistrza" w naszym mieście będzie zorganizowane przez Future is Now po raz drugi. Podczas wydarzenia, oprócz niezwykłych atrakcji, młodzież z roczników 2010 i 2011 zmierzy się w turnieju piłkarskim.

Odsłon: 3045
Komentarzy: 4
07:05, 22.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Ninja Warrior Polska' z Marią Pisarek (wideo)

"Ninja Warrior Polska" z Marią Pisarek (wideo)

Maria Pisarek ma za sobą występ w programie telewizyjnym "Ninja Warrior Polska". Program narodzony w Japonii to światowy fenomen. Niestety 19-latka odpadła z rywalizacji na trzeciej przeszkodzie. Teraz przed nastolatką powrót do zawodów kulturystycznych.

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?

Blisko 67 tys. zł trafiło do pięciu klubów sportowych z budżetu Ostrołęki, pomimo tego, że kilka miesięcy wcześniej trafiły do nich miejskie dotacje. Po 30 tys. zł otrzymały kluby piłkarskie Narew i Korona. Dla Narwi 30 tys. zł to aż połowa dotacji otrzymanej w lutym.

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Sztangiści UKS Atleta rywalizowali w Siedlcach

Dwóch podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowało, w dniach 29-31 sierpnia, na XXII Ogólnopolskich Igrzyskach Krajowego Zrzeszenia LZS. Swoje umiejętności w podnoszeniu ciężarów zaprezentowali Krystian Łuba i Marcin Kulesza.

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Pięć wyścigów rozegrano podczas piątej, finałowej, edycji regat żeglarskich Grand Prix o puchar burmistrza Mikołajek. Obie załogi z Ostrołęki zaprezentowały niebagatelne umiejętności i w niedzielę 1 września stanęły na najwyższych miejscach na podium.

Maria Pisarek w programie 'Ninja Warrior'

Maria Pisarek w programie "Ninja Warrior"

Maria Pisarek z gminy Myszyniec w 2018 roku notowała dobre występy w kulturystyce. Teraz przed nastolatką nowe wyzwanie. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wystąpi w nowym telewizyjnym show - "Ninja Warrior". Program budzi ogromne emocje na całym świecie.

» Wasze komentarze

taki jeden @ 10:38, 22.08.2019r. IP: *

prezerwatywy im rozdawac,zeby sie nie rozmnazali jak kroliki

kuntakinte @ 11:45, 22.08.2019r. IP: *

sporty to oni mają co dziennie spieprzając przed tygrysami z upolowanym jedzeniem

do kuntakinte @ 16:24, 22.08.2019r. IP: *.*.101.58

Takis jesteś mądry, a nie wiesz nawet, że w Afryce nie żyją tygrysy, tylko w Azji!!!

$$ @ 05:36, 23.08.2019r. IP: *.*.187.117

Zebrany sprzęt dajcie Kępie . Ona go tam dostarczy tak jak plecaki dla dzieci w Syrii.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo