« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Suchowiecki wicemistrzem świata w taekwondo

(fot. Taekwon-do PFT/Facebook)

Kacper Suchowiecki został wicemistrzem świata w taekwondo na mistrzostwach w Brazylii. Dodatkowo zawodnik Taekwon-do Cobra Team razem z drużyną narodową zdobył brązowy medal. To kolejny sukces 17-latka z gminy Czarnia na arenie międzynarodowej.


Nastolatek uczy się w Ostrołęce, a trenuje w Przasnyszu pod okiem Piotra Grąckiego, który jest również selekcjonerem narodowej kadry.

Reklama

 

Mieszkaniec miejscowości Surowe w listopadzie 2017 roku i w lipcu 2018 roku wywalczył po brązowym medalu w angielskim Birmingham. Za swój drugi występ, podczas marcowej sesji rady powiatu ostrołęckiego, odebrał z rąk Stanisława Kubła wyróżnienie. Teraz na swoim koncie zanotował kolejne sukcesy.

 

17-letni uczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce będzie miło wspominał zawody w Ameryce Południowej. Kacper Suchowiecki, w dniach 9-11 sierpnia, na mistrzostwach taekwondo w brazylijskim Iguazu Falls zanotował znakomite występy. Indywidualnie stanął na drugim stopniu podium, a razem z drużyną narodową w układach sięgnął po brąz.


Esprit

Teraz przed Kacprem Suchowieckim czas na szlifowanie formy przed kolejnymi startami. Na pewno o mieszkańcu gminy Czarnia usłyszymy jeszcze nie jeden raz.

Odsłon: 6770
Komentarzy: 3
07:05, 23.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

Kris @ 17:17, 23.08.2019r. IP: *.*.216.6

Gratuluję. Będę śledził karierę. W przeszłości MMA?

nauczyciel @ 22:02, 23.08.2019r. IP: *

Kacper gratuluję wspaniałego sukcesu, jesteś pozytywnym przykładem dla rówieśników, cieszę się z Twojego osiągnięcia.

Ktoś pochodzacy z Surowego @ 20:37, 24.08.2019r. IP: *.*.166.72

Kacper to pięknie że z jednej z najbiedniejszych gmin w Polsce jest ktoś taki jaki. Wiem po sobie jak bardzo chciałam się wybić w sporcie pochodze też z Surowego i całym sercem gratuluję że twoja praca przyniosła owoc. Moja też przynosiła owoce

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo