« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Suchowiecki wicemistrzem świata w taekwondo

(fot. Taekwon-do PFT/Facebook)

Kacper Suchowiecki został wicemistrzem świata w taekwondo na mistrzostwach w Brazylii. Dodatkowo zawodnik Taekwon-do Cobra Team razem z drużyną narodową zdobył brązowy medal. To kolejny sukces 17-latka z gminy Czarnia na arenie międzynarodowej.


Nastolatek uczy się w Ostrołęce, a trenuje w Przasnyszu pod okiem Piotra Grąckiego, który jest również selekcjonerem narodowej kadry.

Reklama

 

Mieszkaniec miejscowości Surowe w listopadzie 2017 roku i w lipcu 2018 roku wywalczył po brązowym medalu w angielskim Birmingham. Za swój drugi występ, podczas marcowej sesji rady powiatu ostrołęckiego, odebrał z rąk Stanisława Kubła wyróżnienie. Teraz na swoim koncie zanotował kolejne sukcesy.

 

17-letni uczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce będzie miło wspominał zawody w Ameryce Południowej. Kacper Suchowiecki, w dniach 9-11 sierpnia, na mistrzostwach taekwondo w brazylijskim Iguazu Falls zanotował znakomite występy. Indywidualnie stanął na drugim stopniu podium, a razem z drużyną narodową w układach sięgnął po brąz.Teraz przed Kacprem Suchowieckim czas na szlifowanie formy przed kolejnymi startami. Na pewno o mieszkańcu gminy Czarnia usłyszymy jeszcze nie jeden raz.

Odsłon: 10086
Komentarzy: 3
07:05, 23.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

 

» Wasze komentarze

Kris @ 17:17, 23.08.2019r. IP: *.*.216.6

Gratuluję. Będę śledził karierę. W przeszłości MMA?

nauczyciel @ 22:02, 23.08.2019r. IP: *

Kacper gratuluję wspaniałego sukcesu, jesteś pozytywnym przykładem dla rówieśników, cieszę się z Twojego osiągnięcia.

Ktoś pochodzacy z Surowego @ 20:37, 24.08.2019r. IP: *.*.166.72

Kacper to pięknie że z jednej z najbiedniejszych gmin w Polsce jest ktoś taki jaki. Wiem po sobie jak bardzo chciałam się wybić w sporcie pochodze też z Surowego i całym sercem gratuluję że twoja praca przyniosła owoc. Moja też przynosiła owoce

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo