« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Suchowiecki wicemistrzem świata w taekwondo

(fot. Taekwon-do PFT/Facebook)

Kacper Suchowiecki został wicemistrzem świata w taekwondo na mistrzostwach w Brazylii. Dodatkowo zawodnik Taekwon-do Cobra Team razem z drużyną narodową zdobył brązowy medal. To kolejny sukces 17-latka z gminy Czarnia na arenie międzynarodowej.


Nastolatek uczy się w Ostrołęce, a trenuje w Przasnyszu pod okiem Piotra Grąckiego, który jest również selekcjonerem narodowej kadry.

Reklama

 

Mieszkaniec miejscowości Surowe w listopadzie 2017 roku i w lipcu 2018 roku wywalczył po brązowym medalu w angielskim Birmingham. Za swój drugi występ, podczas marcowej sesji rady powiatu ostrołęckiego, odebrał z rąk Stanisława Kubła wyróżnienie. Teraz na swoim koncie zanotował kolejne sukcesy.

 

17-letni uczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce będzie miło wspominał zawody w Ameryce Południowej. Kacper Suchowiecki, w dniach 9-11 sierpnia, na mistrzostwach taekwondo w brazylijskim Iguazu Falls zanotował znakomite występy. Indywidualnie stanął na drugim stopniu podium, a razem z drużyną narodową w układach sięgnął po brąz.Teraz przed Kacprem Suchowieckim czas na szlifowanie formy przed kolejnymi startami. Na pewno o mieszkańcu gminy Czarnia usłyszymy jeszcze nie jeden raz.

Odsłon: 8512
Komentarzy: 3
07:05, 23.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

» Wasze komentarze

Kris @ 17:17, 23.08.2019r. IP: *.*.216.6

Gratuluję. Będę śledził karierę. W przeszłości MMA?

nauczyciel @ 22:02, 23.08.2019r. IP: *

Kacper gratuluję wspaniałego sukcesu, jesteś pozytywnym przykładem dla rówieśników, cieszę się z Twojego osiągnięcia.

Ktoś pochodzacy z Surowego @ 20:37, 24.08.2019r. IP: *.*.166.72

Kacper to pięknie że z jednej z najbiedniejszych gmin w Polsce jest ktoś taki jaki. Wiem po sobie jak bardzo chciałam się wybić w sporcie pochodze też z Surowego i całym sercem gratuluję że twoja praca przyniosła owoc. Moja też przynosiła owoce

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo