« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Maria Pisarek w programie "Ninja Warrior"

Maria Pisarek na górze, pierwsza od prawej
Maria Pisarek na górze, pierwsza od prawej
(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Maria Pisarek z gminy Myszyniec w 2018 roku notowała dobre występy w kulturystyce. Teraz przed nastolatką nowe wyzwanie. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wystąpi w nowym telewizyjnym show - "Ninja Warrior". Program budzi ogromne emocje na całym świecie.


Program narodzony w Japonii to światowy fenomen. W naszym kraju show zadebiutuje na antenach Polsatu, we wtorek 3 września o godz. 20.10. Wśród uczestników zobaczymy Marię Pisarek pochodzącą z miejscowości Cięćk.

Reklama

 

"Ninja Warrior" to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy z samym sobą. Uczestnicy programu muszą zmierzyć się z niezwykle trudnym torem przeszkód. Będzie to sprawdzian wytrzymałości, odwagi i sprawności fizycznej. Jego ostatni etap ukończyli tylko nieliczni. Emocji podczas emisji programu na pewno nie będzie brakować. Czy mieszkanka powiatu ostrołęckiego sobie poradzi?

 

Sportowe show z udziałem Marii Pisarek zostanie wyemitowane na antenie Polsatu już we wrześniu.Program poprowadzi Aleksandra Szwed, a w roli komentatorów wystąpią Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski.

Odsłon: 6791
Komentarzy: 0
07:35, 23.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szachowe zmagania w Aquarium (zdjęcia)

Szachowe zmagania w Aquarium (zdjęcia)

Wojciech Tadrzak okazał się najlepszym szachistą w andrzejkowym turnieju dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Zawody rozegrane w Parku Wodnym Aquarium zgromadziły dwudziestu jeden uczestników.

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo