« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jędrzej Nowak triumfuje w Gdyni

(fot. Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe)

Na gdyńskich kortach wyśmienitą formą popisał się Jędrzej Nowak. Ostrołęcki tenisista potwierdził, że w kraju, w swojej kategorii wiekowej, nie ma sobie równych. Doświadczony zawodnik zajął pierwsze w 35 edycji narodowych mistrzostw Polski seniorów i amatorów.


Jędrzej Nowak triumfował na kortach w Gdyni w kategorii 80+. Zawody odbyły się w dniach 3-8 sierpnia.

Reklama

 

Ostrołęcki tenisista pokonał niezwykle pewnie swoich wszystkich rywali i zajął miejsce na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce przypadło Władysławowi Kućmierczykowi z Zielonek, a trzecie Stefanowi Kulczykowi z Nowego Sącza.

 

W drodze do złota ostrołęczanin wygrał z Władysławem Kućmierczykiem 6:3 6:3, Tadeuszem Kłosem z Bielska Białej 6:0 6:1, Stefanem Kulczykiem 6:3 6:2 i Zdzisławem Kościelskim, który po trudach poprzednich starć oddał mecz walkowerem.To kolejny sukces Jędrzeja Nowaka w tenisowej karierze. Teraz przed ostrołęczaninem następne wyzwanie. Były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego ma zamiar wziąć udział w dziesiątej edycji turnieju Warsaw Cup by Lexus. Życzymy powodzenia!

Odsłon: 5918
Komentarzy: 0
07:05, 25.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo