« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Damian Świerdzewski najlepszy w biegu po plaży (zdjęcia, wideo)

Wielu biegaczy skorzystało z zaproszenia Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i wzięło udział w zawodach zorganizowanych na miejskiej plaży. W upalne południe najlepiej trudy trasy wytrzymał Damian Świerdzewski.


Organizatorzy przygotowali na miejskiej plaży wymagającą trasę. Biegacze mieli do pokonania różne przeszkody, m.in. wbiegali po schodach, skakali przez ławkę, czy biegli w wodzie. Długość jednego okrążenia liczyła około 2 km - juniorzy musieli przebiec trasę tylko raz, a w kategorii open należało zaliczyć cztery okrążenia.

Reklama

 

Starty biegaczy z rocznika 2005 i młodszych otworzyły rywalizację sportową podczas letniego biegu po plaży. Wszyscy, którzy dotarli na metę odebrali pamiątkowe medale.

 

W kategorii open jako pierwszy na linię mety przekroczył Damian Świerdzewski z Dzbenina. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kulawik z Ostrołęki, a podium uzupełnił Karol Rogoziński z Dzbenina. Najszybszą kobietą na trasie była Martyna Budziłek z Kadzidła, która w kategorii open zajęła wysokie szóste miejsce.

 

Poznaj pełne wyniki rywalizacji w kategorii junior i open.Organizatorem letniego biegu po plaży, który odbył się w niedzielę 25 sierpnia, był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Letni bieg po plaży

Więcej zdjęć: Letni bieg po plaży

 

 

Odsłon: 3709
Komentarzy: 1
23:15, 25.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Po raz czwarty w sezonie odbył się w Olsztynie bieg z cyklu City Trail. Tym razem w zawodach wzięło udział ponad 400 biegaczy. Wśród nich znalazł się Przemysław Dąbrowski z Rzekunia, który na dystansie 5 km nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.

» Wasze komentarze

MZOSTiIT @ 11:08, 26.08.2019r. IP: *.*.12.18

Oficjalne wyniki na stronie mosir ostroleka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo