« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Damian Świerdzewski najlepszy w biegu po plaży (zdjęcia, wideo)

Wielu biegaczy skorzystało z zaproszenia Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i wzięło udział w zawodach zorganizowanych na miejskiej plaży. W upalne południe najlepiej trudy trasy wytrzymał Damian Świerdzewski.


Organizatorzy przygotowali na miejskiej plaży wymagającą trasę. Biegacze mieli do pokonania różne przeszkody, m.in. wbiegali po schodach, skakali przez ławkę, czy biegli w wodzie. Długość jednego okrążenia liczyła około 2 km - juniorzy musieli przebiec trasę tylko raz, a w kategorii open należało zaliczyć cztery okrążenia.

Reklama

 

Starty biegaczy z rocznika 2005 i młodszych otworzyły rywalizację sportową podczas letniego biegu po plaży. Wszyscy, którzy dotarli na metę odebrali pamiątkowe medale.

 

W kategorii open jako pierwszy na linię mety przekroczył Damian Świerdzewski z Dzbenina. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kulawik z Ostrołęki, a podium uzupełnił Karol Rogoziński z Dzbenina. Najszybszą kobietą na trasie była Martyna Budziłek z Kadzidła, która w kategorii open zajęła wysokie szóste miejsce.

 

Poznaj pełne wyniki rywalizacji w kategorii junior i open.


JBB

Organizatorem letniego biegu po plaży, który odbył się w niedzielę 25 sierpnia, był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Letni bieg po plaży

Więcej zdjęć: Letni bieg po plaży

 

 

Odsłon: 2670
Komentarzy: 1
23:15, 25.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Wielu młodych lekkoatletów wzięło udział w mityngu młodzików. Zawody, zorganizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, przeprowadzono na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Nie brakowało wartościowych wyników i nowych rekordów życiowych.

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano, w sobotę 14 września, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W rywalizacji najlepiej wypadła Karolina Grzeszczyk.

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.

Pięć medali OKLA w Olecku

Pięć medali OKLA w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.

» Wasze komentarze

MZOSTiIT @ 11:08, 26.08.2019r. IP: *.*.12.18

Oficjalne wyniki na stronie mosir ostroleka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo