« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Damian Świerdzewski najlepszy w biegu po plaży (zdjęcia, wideo)

Wielu biegaczy skorzystało z zaproszenia Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i wzięło udział w zawodach zorganizowanych na miejskiej plaży. W upalne południe najlepiej trudy trasy wytrzymał Damian Świerdzewski.


Organizatorzy przygotowali na miejskiej plaży wymagającą trasę. Biegacze mieli do pokonania różne przeszkody, m.in. wbiegali po schodach, skakali przez ławkę, czy biegli w wodzie. Długość jednego okrążenia liczyła około 2 km - juniorzy musieli przebiec trasę tylko raz, a w kategorii open należało zaliczyć cztery okrążenia.

Reklama

 

Starty biegaczy z rocznika 2005 i młodszych otworzyły rywalizację sportową podczas letniego biegu po plaży. Wszyscy, którzy dotarli na metę odebrali pamiątkowe medale.

 

W kategorii open jako pierwszy na linię mety przekroczył Damian Świerdzewski z Dzbenina. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kulawik z Ostrołęki, a podium uzupełnił Karol Rogoziński z Dzbenina. Najszybszą kobietą na trasie była Martyna Budziłek z Kadzidła, która w kategorii open zajęła wysokie szóste miejsce.

 

Poznaj pełne wyniki rywalizacji w kategorii junior i open.


JBB

Organizatorem letniego biegu po plaży, który odbył się w niedzielę 25 sierpnia, był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Letni bieg po plaży

Więcej zdjęć: Letni bieg po plaży

 

 

Odsłon: 3571
Komentarzy: 1
23:15, 25.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w minioną sobotę wzięli udział w dwóch mityngach lekkoatletycznych, w Toruniu i Warszawie. W dalszym ciągu w rewelacyjnej formie znajduje się Martyna Budziłek. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy.

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

Ośmiu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Organizatorem wydarzenia był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

» Wasze komentarze

MZOSTiIT @ 11:08, 26.08.2019r. IP: *.*.12.18

Oficjalne wyniki na stronie mosir ostroleka pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo