« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

A klasa: Zwycięstwa drużyn z powiatu ostrołęckiego (wyniki, tabela)

Druga odsłona gier w piłkarskiej A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka dobiegła końca. Liderem rozgrywek pozostali piłkarze KS Wąsewo. Dwóch przedstawicieli powiatu ostrołęckiego, Bartnik Myszyniec i Rzekunianka Rzekuń, zapisali do swojego dorobku komplet punktów.


Zespół z Myszyńca w sobotnie popołudnie miał zmierzyć się przed własną publicznością z Wkrą Sochocin, goście jednak nie dojechali na mecz i spotkanie zakończyło się walkowerem na korzyść podopiecznych trenera Radosława Rogowskiego. Z kolei Rzekunianka Rzekuń po ciężkim boju z Borutą Kuczbork wygrała 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Krzysztof Trzciński.

Reklama

 

Emocji nie zabrakło na pozostałych boiskach A klasy. Wszystkie mecze, oprócz starcia Rzekunianki z Borutą, zakończyły się wygranymi gospodarzy. Konopianka Konopki pokonała Orła Sypniewo, Korona Karolinowo uporała się z Orzycem Chorzele, KS Wąsewo znalazł receptę na Pełtę Karniewo, Błękitni Raciąż okazali się lepsi od GUKS Krasnosielc, a Wymakracz Długosiodło zwyciężył z Wkrą Radzanów.

 

Liderem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka są piłkarze KS Wąsewo. Tuż za ich plecami jest Konopianka Konopki. ALDO Bartnik Myszyniec zajmuje czwarte miejsce, a Rzekunianka Rzekuń jest obecnie dziewiąta. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.


Esprit

Wyniki 2 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec - Wkra Sochocin 3:0 (walkower)
Konopianka Konopki - Orzeł Sypniewo 2:1
Korona Karolinowo - Orzyc Chorzele 3:0
KS Wąsewo - Pełta Karniewo 2:1
Boruta Kuczbork - Rzekunianka Rzekuń 0:1
Błękitni Raciąż - GUKS Krasnosielc 4:0
Wymakracz Długosiodło - Wkra Radzanów 4:1

 

1 KS Wąsewo 2 6 6 2
2 Konopianka Konopki 2 6 4 1
3 Błękitni Raciąż 2 4 5 1
4 Bartnik Myszyniec 2 4 4 1
5 Wymakracz Długosiodło 2 4 5 2
6 Pełta Karniewo 2 3 5 4
7 Orzeł Sypniewo 2 3 4 2
8 GUKS Krasnosielc 2 3 3 5
9 Rzekunianka Rzekuń 2 3 2 4
10 Korona Karolinowo 2 3 5 4
11 Wkra Radzanów 2 1 2 5
12 Boruta Kuczbork 2 0 1 4
13 Orzyc Chorzele 2 0 0 5
14 Wkra Sochocin 2 0 0 6
Odsłon: 7378
Komentarzy: 0
07:05, 26.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo