« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarskie atrakcje z gwiazdami na stadionie miejskim w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Wiele piłkarskich atrakcji czekało na uczestników wydarzenia pn. "Pokonaj Mistrza" wczoraj na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Kogo nie było, niech żałuje. Future is Now po raz drugi w naszym mieście zorganizowało imprezę na wysokim poziomie.


Mieszkańcy miasta i regionu, którzy zdecydowali się wziąć udział w wydarzeniu, na pewno na brak atrakcji nie mogli narzekać.

Reklama

 

Każdy śmiałek mógł zmierzyć się w siedmiu konkurencjach piłkarskich, które sprawdziły ich technikę, szybkość, czas reakcji i precyzję. Dla dzieci z roczników 2010 i 2011 przygotowano turniej na ośmiu specjalnie przygotowanych boiskach. W rywalizacji wzięło udział 40 drużyn, w tym także z Ostrołęki.

 

Gwiazdami wydarzenia byli Tomasz Kłos - wielokrotny reprezentant kraju, Krzysztof Golonka - popularny YouTuber, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski - pogromca TurboKozaków oraz Adrian Duszak - zawodnik Freestyle Football.

 

Podczas wydarzenia pokaz swoich umiejętności zaprezentowały tancerki z grupy Cheerleaderki Pasja. W pokazie freestyle zobaczyliśmy Adriana Duszaka, a Tomasz Kłos przeszedł przez wszystkie siedem przygotowanych na tę okazję konkurencji. Prowadzącym wydarzenie był Krzysztof Golonka."Pokonaj Mistrza" zostało zorganizowane w Ostrołęce po raz drugi przez Future is Now. Wielkie piłkarskie wydarzenie odbyło się w sobotę 31 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

 

Zobacz zdjęcia:
"Pokonaj Mistrza" po raz drugi w Ostrołęce

Więcej zdjęć: "Pokonaj Mistrza" po raz drugi w Ostrołęce

 

Odsłon: 6933
Komentarzy: 0
10:05, 01.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Troszynianie jadą do Krasnego

Troszynianie jadą do Krasnego

Dzisiaj o godz. 18:30 beniaminek IV ligi zagra mecz kontrolny z przedstawicielem Klasy Okręgowej z grupy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego z KS-u CK Troszyn zmierzą się na wyjeździe z Iskrą Krasne.

Sieradzki: Żeby z momentów były fragmenty

Sieradzki: Żeby z momentów były fragmenty

W poniedziałek gracze Narwi doznali drugiej porażki w okresie przygotowawczym. Zespół z Ostrołęki przegrał 0:4 z MKS-em Przasnysz. Zapraszamy na rozmowę z trenerem naszej ekipy - Andrzejem Sieradzkim.

Pogrom w Pieckach. Bartnik na łopatkach

Pogrom w Pieckach. Bartnik na łopatkach

Zespół z Myszyńca stracił aż osiem goli w meczu z KS-em Żagiel. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać z wielu zawodników.

Narew uległa przasnyszanom

Narew uległa przasnyszanom

To nie był udany poniedziałek dla zespołu z Ostrołęki. Ekipa Andrzeja Sieradzkiego uległa 0:4 MKS-owi Przasnysz. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. - Goście to bardzo solidny czwartoligowiec i to było widać, że na dzisiaj nie jesteśmy na ich poziomie - mówi szkoleniowiec.

Dzisiaj Narew - MKS Przasnysz

Dzisiaj Narew - MKS Przasnysz

Piłkarze Andrzeja Sieradzkiego rozegrają trzech mecz kontrolny. Narew o godz. 18:30 na obiekcie przy ul. Witosa podejmą MKS Przasnysz. Zespół z Ostrołęki do tej pory uległ 1:2 Wissie Szczuczyn oraz pokonał 3:2 rezerwy swojej drużyny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo