« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarskie atrakcje z gwiazdami na stadionie miejskim w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Wiele piłkarskich atrakcji czekało na uczestników wydarzenia pn. "Pokonaj Mistrza" wczoraj na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Kogo nie było, niech żałuje. Future is Now po raz drugi w naszym mieście zorganizowało imprezę na wysokim poziomie.


Mieszkańcy miasta i regionu, którzy zdecydowali się wziąć udział w wydarzeniu, na pewno na brak atrakcji nie mogli narzekać.

Reklama

 

Każdy śmiałek mógł zmierzyć się w siedmiu konkurencjach piłkarskich, które sprawdziły ich technikę, szybkość, czas reakcji i precyzję. Dla dzieci z roczników 2010 i 2011 przygotowano turniej na ośmiu specjalnie przygotowanych boiskach. W rywalizacji wzięło udział 40 drużyn, w tym także z Ostrołęki.

 

Gwiazdami wydarzenia byli Tomasz Kłos - wielokrotny reprezentant kraju, Krzysztof Golonka - popularny YouTuber, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski - pogromca TurboKozaków oraz Adrian Duszak - zawodnik Freestyle Football.

 

Podczas wydarzenia pokaz swoich umiejętności zaprezentowały tancerki z grupy Cheerleaderki Pasja. W pokazie freestyle zobaczyliśmy Adriana Duszaka, a Tomasz Kłos przeszedł przez wszystkie siedem przygotowanych na tę okazję konkurencji. Prowadzącym wydarzenie był Krzysztof Golonka.


JBB

"Pokonaj Mistrza" zostało zorganizowane w Ostrołęce po raz drugi przez Future is Now. Wielkie piłkarskie wydarzenie odbyło się w sobotę 31 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

 

Zobacz zdjęcia:
"Pokonaj Mistrza" po raz drugi w Ostrołęce

Więcej zdjęć: "Pokonaj Mistrza" po raz drugi w Ostrołęce

 

Odsłon: 6047
Komentarzy: 0
10:05, 01.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo