« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki Nike doskonaliły formę w Orzyszu

(fot. archiwum klubu/Facebook)

Młode siatkarki Nike Ostrołęka mają za sobą obóz przygotowawczy do nowego sezonu. W zgrupowaniu w Orzyszu wzięły udział zawodniczki kadetek, młodziczek, młodziczek młodszych oraz Akademii im. Arkadiusza Gołasia. Wszyscy ciężko pracowali na kolejne sukcesy.


Zgrupowanie w powiecie piskim odbyło się w dniach 19-28 sierpnia. Siatkarki pod opieką wykwalifikowanych trenerów ciężko pracowały szlifując formę przed zbliżającym się nowym sezonem.

Reklama

 

Zawodniczki w czasie obozu ciężko trenowały doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie i techniczne. Nie zabrakło również aktywnego wypoczynku.

 

- Pracowite treningi przeplatane były okolicznymi atrakcjami. Odwiedziliśmy m.in. park wodny w hotelu Gołębiewskim, Wilczy Szaniec, Twierdzę Boyen w Giżycku i zamek w Kętrzynie. Mamy nadzieję, że przygotowaliśmy się bardzo dobrze do nowego sezonu - informuje trener Dariusz Piersa.


Łubudu

Po powrocie ze zgrupowania drużyna Nike Ostrołęka wzięła udział w towarzyskim turnieju młodziczek w Nadarzynie. Kadetki będą mogły się sprawdzić w dniach 14-15 września w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej w Ostrołęce. Organizatorzy przewidzieli udział 12-15 drużyn. Zawody zostaną rozegrane w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Odsłon: 4522
Komentarzy: 0
07:25, 03.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

SPS Volley Ostrołęka wraca do gry

SPS Volley Ostrołęka wraca do gry

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Volley Ostrołęka wraca do Mazowieckiego Wojewódzkiego Związki Piłki Siatkowej. Ostrołęccy siatkarze już jutro zainaugurują rozgrywki IV ligi. Na początek Volley zagra na wyjeździe z WKS Astra Warszawa.

Dobry mecz Łomacza, Japonia pokonana

Dobry mecz Łomacza, Japonia pokonana

Siatkarze reprezentacji Polski odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywanych w Japonii zawodach Pucharu Świata. Podopieczni trenera Vitala Heynena tym razem pokonali gospodarzy 3:1, nieoczekiwanie ulegając rywalom w trzeciej partii środowego spotkania.

Łomacz z pierwszym triumfem w Pucharze Świata

Łomacz z pierwszym triumfem w Pucharze Świata

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz nie uczestniczył w mistrzostwach Europy, ale został powołany przez trenera Vitala Heynena, aby rywalizować w zawodach Pucharu Świata w Japonii. W pierwszym meczu biało-czerwoni odnieśli zwycięstwo nad Tunezją 3:0.

14 lat temu odszedł Arkadiusz Gołaś (zdjęcia)

14 lat temu odszedł Arkadiusz Gołaś (zdjęcia)

Arkadiusz Gołaś zginął 16 września 2005 roku w wypadku samochodowych na autostradzie A2 w Griffen koło austriackiego Klagenfurtu. Jechał do swojego nowego klubu, Lube Banca Macerata. Niestety nie zagrał w nim żadnego spotkania.

Siatkarki z Białorusi najlepsze (zdjęcia, wideo)

Siatkarki z Białorusi najlepsze (zdjęcia, wideo)

W miniony weekend hala sportowa im. Arkadiusza Gołasia służyła za arenę siatkarskich zmagań. Najlepsze w szóstej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek okazały się młode zawodniczki Szkoły Rezerw Olimpijskich w Mińsku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo