« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre starty lekkoatletów OKLA

(fot. archiwum klubu/Facebook)

Zawodnicy OKLA mają za sobą kolejne udane starty w zawodach. Tym razem lekkoatleci wzięli udział w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach, 41 memoriale Grzegorza Duneckiego w Toruniu oraz zawodach im. Eugeniusza Lokajskiego w Olecku.


W dniach 30-31 sierpnia w 22 edycji ogólnopolskich igrzysk LZS wystartowali Karolina Grzeszczyk, Sebastian Moszczyński, Julia Mroczkowska i Gabriela Pszczoła.

Reklama

 

Złoty medal zgarnęła Karolina Grzeszczyk. 15-latka pobiła swój rekord życiowy rzucając dyskiem o wadze 0,75 kg na odległość 39,36 m. Na najwyższym stopniu podium stanął również Sebastian Moszczyński, który skoczył na wysokość 2,05 m. Srebro zdobyła Julia Mroczkowska. Zawodniczka OKLA, kilogramowym dyskiem, rzuciła na odległość 34,79 m. Ostatnia reprezentantka ostrołęckiego klubu pchnęła kulą na odległość 12,50 m. Gabriela Pszczoła pobiła swój rekord życiowy, ale zameldowała się tuż za podium.

 

Grupa młodzików Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifowała formę w Olecku. Na koniec zgrupowania zawodnicy wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych. Aleksandra Dobkowska zajęła drugie miejsce w skoku wzwyż, Eliasz Napiórkowski był trzeci w biegu na 100 metrów, Dominik Kowalczyk zakończył bieg na 600 metrów na trzeciej pozycji, Kornelia Szymczyk wygrała bieg na 600 metrów, Klaudia Głażewska na 100 metrów zajęła siedemnaste miejsce, Kornelia Zbiczyńska była szósta w biegu na 1000 metrów, Tobiasz Wojciechowski zakończył skok wzwyż na drugiej pozycji, a Dariusz Łoniewski był drugi w skoku w dal i siódmy w biegu na 100 metrów. Dokładne wyniki z zawodów w Olecku znajdziecie na stronie internetowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.


JBB

W mieście urodzenia Mikołaja Kopernika, w sobotę 31 sierpnia, startowała Ewa Bartosik. Weteranka polskich bieżni w 41 memoriale Grzegorza Duneckiego w Toruniu ukończyła biegi 100 m i 200 m z czasami 15,55 s i 34,05 s. Osiągnięte rezultaty dały jej zwycięstwo w kategorii Masters.

Odsłon: 4395
Komentarzy: 0
07:45, 03.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo