« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

XVI memoriał Majewskiego. Plan gier

XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego będzie ostatnim sprawdzianem dla piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki przed nowym sezonem II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają trzy mecze w hali III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce.


W turnieju zaprezentują się: UMKS Trójka Ostrołęka (gospodarz), SCKS Jurand Ciechanów, Bestios Białystok i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Reklama

 

- Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej przy ulicy Blachnickiego na szesnastą już odsłonę memoriału Zbigniewa Majewskiego - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - Z pewnością będzie to przedsmak dużych emocji, które czekają na kibiców w nowym sezonie II ligi.

 

Terminarz rozgrywek - sobota 7 września:
9.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - SCKS Jurand Ciechanów
10.20 - Bestios Białystok - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
12.00 - SCKS Jurand Ciechanów - Bestios Białystok
13.20 - UMKS Trójka Ostrołęka - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
14.40 - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SCKS Jurand Ciechanów
16.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok
17.00 - podsumowanie turnieju i wręczenie nagród


JBB

Mecze rozgrywane będą systemem każdy z każdy 2x25 minut. Obowiązują przepisy gry w piłkę ręczną i przepisy ZPRP. W przypadku remisu rozgrywane będą rzuty karne. Zwycięstwo 3 pkt, zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt, porażka po rzutach karnych 1 pkt.

Odsłon: 4622
Komentarzy: 0
06:05, 05.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka zakończyli rywalizację w rozgrywkach ligowych na pierwszej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Blocha uplasowali się ex aequo z Wisłą Płock i UKS Wilanowią I Warszawa.

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2019/2020 nie wybiegnie już na parkiet w rozgrywkach II ligi. Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce poinformował w oficjalnym komunikacie o zakończeniu rozgrywek z zachowaniem aktualnej klasyfikacji.

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo