« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 stycznia 2020 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Moja Ostrołęka

Aktualności

XVI memoriał Majewskiego. Plan gier

XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego będzie ostatnim sprawdzianem dla piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki przed nowym sezonem II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają trzy mecze w hali III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce.


W turnieju zaprezentują się: UMKS Trójka Ostrołęka (gospodarz), SCKS Jurand Ciechanów, Bestios Białystok i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Reklama

 

- Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej przy ulicy Blachnickiego na szesnastą już odsłonę memoriału Zbigniewa Majewskiego - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - Z pewnością będzie to przedsmak dużych emocji, które czekają na kibiców w nowym sezonie II ligi.

 

Terminarz rozgrywek - sobota 7 września:
9.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - SCKS Jurand Ciechanów
10.20 - Bestios Białystok - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
12.00 - SCKS Jurand Ciechanów - Bestios Białystok
13.20 - UMKS Trójka Ostrołęka - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
14.40 - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SCKS Jurand Ciechanów
16.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok
17.00 - podsumowanie turnieju i wręczenie nagródMecze rozgrywane będą systemem każdy z każdy 2x25 minut. Obowiązują przepisy gry w piłkę ręczną i przepisy ZPRP. W przypadku remisu rozgrywane będą rzuty karne. Zwycięstwo 3 pkt, zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt, porażka po rzutach karnych 1 pkt.

Odsłon: 3366
Komentarzy: 0
06:05, 05.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka z awansem do rundy finałowej (wyniki, tabela)

Trójka z awansem do rundy finałowej (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Rafała Niećki pierwszą część sezonu rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie III B zakończyli na czwartym miejscu i awansowali do fazy finałowej. Ostrołęccy szczypiorniści staną przed szansą wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Bolesna lekcja dla Trójki. Ostrołęccy szczypiorniści rozgromieni w Białej Podlaskiej

Bolesna lekcja dla Trójki. Ostrołęccy szczypiorniści rozgromieni w Białej Podlaskiej

Ostrołęccy szczypiorniści nie najlepiej będą wspominać wczorajsze spotkanie z UKS Olimpia Biała Podlaska. Podopieczni trenera Rafała Niećki musieli uznać wyższość swojego rywala. Trójka w meczu wyjazdowym przegrała różnicą aż siedemnastu bramek.

Trójka zawalczy o ligowe podium

Trójka zawalczy o ligowe podium

Ostatni mecz sezonu, w rundzie zasadniczej, czeka szczypiornistów ostrołęckiej Trójki. Podopieczni trenera Rafała Niećki udadzą się tym razem na wyjazdowe starcie. Rywalem drużyny z Ostrołęki będzie UKS Olimpia Biała Podlaska. Będzie to mecz o trzecie miejsce w lidze.

Niespodziewany remis Trójki. Bestios lepszy po rzutach karnych (zdjęcia, wideo)

Niespodziewany remis Trójki. Bestios lepszy po rzutach karnych (zdjęcia, wideo)

Ostrołęccy szczypiorniści zawiedli swoich kibiców w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego. Mecz z Bestiosem Białystok niespodziewanie zakończył się remisem, a rzuty karne lepiej wykonywali goście. Ostatecznie Trójka zdobyła w tym meczu zaledwie jeden punkt.

Ostatnie starcie Trójki przed własną publicznością w tym roku. Rywalem Bestios Białystok

Ostatnie starcie Trójki przed własną publicznością w tym roku. Rywalem Bestios Białystok

Podopieczni trenera Rafała Niećki zmierzą się w sobotnie popołudnie przed własną publicznością z Bestiosem Białystok. Ostrołęccy szczypiorniści będą chcieli poprawić sobie humory po ostatniej porażce w Dąbrowie Białostockiej, gdzie ulegli miejscowemu Szczypiorniakowi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo