« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

XVI memoriał Majewskiego. Plan gier

XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego będzie ostatnim sprawdzianem dla piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki przed nowym sezonem II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają trzy mecze w hali III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce.


W turnieju zaprezentują się: UMKS Trójka Ostrołęka (gospodarz), SCKS Jurand Ciechanów, Bestios Białystok i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Reklama

 

- Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej przy ulicy Blachnickiego na szesnastą już odsłonę memoriału Zbigniewa Majewskiego - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - Z pewnością będzie to przedsmak dużych emocji, które czekają na kibiców w nowym sezonie II ligi.

 

Terminarz rozgrywek - sobota 7 września:
9.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - SCKS Jurand Ciechanów
10.20 - Bestios Białystok - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
12.00 - SCKS Jurand Ciechanów - Bestios Białystok
13.20 - UMKS Trójka Ostrołęka - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
14.40 - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SCKS Jurand Ciechanów
16.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok
17.00 - podsumowanie turnieju i wręczenie nagródMecze rozgrywane będą systemem każdy z każdy 2x25 minut. Obowiązują przepisy gry w piłkę ręczną i przepisy ZPRP. W przypadku remisu rozgrywane będą rzuty karne. Zwycięstwo 3 pkt, zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt, porażka po rzutach karnych 1 pkt.

Odsłon: 2120
Komentarzy: 0
06:05, 05.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Poznaj ostrołęckich piłkarzy ręcznych (zdjęcia)

Poznaj ostrołęckich piłkarzy ręcznych (zdjęcia)

UMKS Trójka Ostrołęka zgłosiła kadrę do rozgrywek 2 ligi mężczyzn. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozpoczynają dziś zmagania o ligowe punkty. Czy ostrołęcki zespół stać na walkę o najwyższe cele? Zobacz jak prezentuje się obecnie drużyna z Ostrołęki.

Trójka rozpoczyna walkę na II-ligowych parkietach

Trójka rozpoczyna walkę na II-ligowych parkietach

Wyjazdowym starciem zainaugurują rozgrywki II ligi mężczyzn w grupie III B szczypiorniści ostrołęckiej Trójki. Podopieczni trenera Rafała Niećki ciężko przygotowywali się do walki o punkty. Pierwszym rywalem UMKS będzie SPR ROKiS Radzymin.

UKS Diament na podium Agrykola Handball Cup

UKS Diament na podium Agrykola Handball Cup

Młodzi szczypiorniści ostrołęckiego Diamentu uczestniczyli w drugiej edycji ogólnopolskiego turnieju piłki ręcznej w Warszawie. Podopieczni trenera Radosława Blocha zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonych zawodach. Wygrał UKS Wilanowia Warszawa.

Młodzi szczypiorniści na obozie w Wilkasach

Młodzi szczypiorniści na obozie w Wilkasach

Młodzi piłkarze ręczni ostrołęckich klubów UKS Diament i UMKS Trójka byli na obozie przygotowawczym w Wilkasach. W zgrupowaniu wzięło udział 30 zawodników z roczników 2006 i 2007, na co dzień uczniów klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

Memoriał Majewskiego z emocjami (zdjęcia, wideo)

Memoriał Majewskiego z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cztery drużyny rywalizowały w szesnastej edycji memoriału Zbigniewa Majewskiego rozegranego w hali sportowej III LO przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce. Najlepszym zespołem zawodów okazał się KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo