« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

XVI memoriał Majewskiego. Plan gier

XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego będzie ostatnim sprawdzianem dla piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki przed nowym sezonem II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają trzy mecze w hali III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce.


W turnieju zaprezentują się: UMKS Trójka Ostrołęka (gospodarz), SCKS Jurand Ciechanów, Bestios Białystok i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Reklama

 

- Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej przy ulicy Blachnickiego na szesnastą już odsłonę memoriału Zbigniewa Majewskiego - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - Z pewnością będzie to przedsmak dużych emocji, które czekają na kibiców w nowym sezonie II ligi.

 

Terminarz rozgrywek - sobota 7 września:
9.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - SCKS Jurand Ciechanów
10.20 - Bestios Białystok - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
12.00 - SCKS Jurand Ciechanów - Bestios Białystok
13.20 - UMKS Trójka Ostrołęka - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
14.40 - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SCKS Jurand Ciechanów
16.00 - UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok
17.00 - podsumowanie turnieju i wręczenie nagród


JBB

Mecze rozgrywane będą systemem każdy z każdy 2x25 minut. Obowiązują przepisy gry w piłkę ręczną i przepisy ZPRP. W przypadku remisu rozgrywane będą rzuty karne. Zwycięstwo 3 pkt, zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt, porażka po rzutach karnych 1 pkt.

Odsłon: 2878
Komentarzy: 0
06:05, 05.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka z szansami na końcowy triumf

Trójka z szansami na końcowy triumf

UMKS Trójka Ostrołęka, w meczu jedenastej kolejki rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie III B, pokonała przed własną publicznością AZS-AWF Warszawa 40:28. Pewna wygrana dała podopiecznym trenera Rafała Niećki awans w ligowej tabeli na podium.

Pewna wygrana Trójki z AZS-AWF (zdjęcia, wideo)

Pewna wygrana Trójki z AZS-AWF (zdjęcia, wideo)

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w sobotnie popołudnie szczypiorniści ostrołęckiej Trójki. W hali sportowej przy ulicy Blachnickiego, podopieczni trenera Rafała Niećki nie dali szans AZS-AWF Warszawa wygrywając niezwykle pewnie 40:28.

AZS-AWF na drodze Trójki. Czy ostrołęccy szczypiorniści podtrzymają dobrą passę?

AZS-AWF na drodze Trójki. Czy ostrołęccy szczypiorniści podtrzymają dobrą passę?

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w tym sezonie ligowym prezentują wyborną formę. Podopieczni trenera Rafała Niećki wciąż mają szansę zakończyć rozgrywki 2 ligi w grupie III B na samym szczycie, by tak się stało trzeba będzie pokonać dziś kolejnego przeciwnika.

Trójka lepsza od SPR Nowe Piekuty. Niepotrzebna nerwówka w końcówce

Trójka lepsza od SPR Nowe Piekuty. Niepotrzebna nerwówka w końcówce

Ostrołęccy szczypiorniści wrócili z Nowych Piekut w dobrych nastrojach. Podopieczni trenera Rafała Niećki pokonali, w dziesiątej kolejce rozgrywek 2 ligi mężczyzn w grupie III B, miejscowy SPR 23:22 i wywalczyli niezwykle ważne trzy punkty do ligowej tabeli.

Trójka zawalczy z SPR Nowe Piekuty

Trójka zawalczy z SPR Nowe Piekuty

Przed podopiecznymi trenera Rafała Niećki kolejne ligowe starcie w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn w gr. III B. Tym razem UMKS Trójka Ostrołęka zmierzy się w wyjazdowym starciu z SPR Nowe Piekuty. Czy ostrołęccy szczypiorniści zakończą to starcie na swoją korzyść?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo