« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jesienne bieganie w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Dzieci i młodzież z roczników 2005 i młodszych rywalizowali na wielu dystansach podczas jesiennych biegów w Lelisie. Uczestnicy wydarzenia walczyli o puchar marszałka województwa mazowieckiego, starosty powiatu ostrołęckiego i wójta gminy Lelis.


Celem zawodów było wyłonienie kadry szkół z gminy Lelis na finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej oraz inne masowe imprezy biegowe.

Reklama

 

Dzieci i młodzież rywalizowali na dystansach 100, 200, 300, 500, 600, 700 i 800 metrów. Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii biegowej przyznano puchary, medale, okolicznościowe koszulki oraz dyplomy.

 

Organizatorem dwudziestej pierwszej edycji jesiennych biegów przełajowych na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie byli LUKS Nasiadki, Rada Gminna LZS w Lelisie, Szkoła Podstawowa im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Lelisie oraz CK-BiS w Lelisie. Wydarzenie odbyło się w sobotę 7 września.Zobacz zdjęcia:
Jesienne bieganie w Lelisie

Więcej zdjęć: Jesienne bieganie w Lelisie

 

Odsłon: 4801
Komentarzy: 3
09:50, 08.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w minioną sobotę wzięli udział w dwóch mityngach lekkoatletycznych, w Toruniu i Warszawie. W dalszym ciągu w rewelacyjnej formie znajduje się Martyna Budziłek. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy.

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

Ośmiu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Organizatorem wydarzenia był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

» Wasze komentarze

Kamil @ 12:05, 08.09.2019r. IP: *.*.163.129

A ta pani o szerokich biodrach to kto ?

Xyz @ 20:39, 09.09.2019r. IP: *

A czemu dominują zdjęcia dygnitarzy a nie dzieci
Lans Her PRUSik

Kamilu @ 10:16, 10.09.2019r. IP: *.*.14.147

Ta Pani to biodrzanka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo