« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 19 listopada 2019 r., imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jesienne bieganie w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Dzieci i młodzież z roczników 2005 i młodszych rywalizowali na wielu dystansach podczas jesiennych biegów w Lelisie. Uczestnicy wydarzenia walczyli o puchar marszałka województwa mazowieckiego, starosty powiatu ostrołęckiego i wójta gminy Lelis.


Celem zawodów było wyłonienie kadry szkół z gminy Lelis na finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej oraz inne masowe imprezy biegowe.

Reklama

 

Dzieci i młodzież rywalizowali na dystansach 100, 200, 300, 500, 600, 700 i 800 metrów. Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii biegowej przyznano puchary, medale, okolicznościowe koszulki oraz dyplomy.

 

Organizatorem dwudziestej pierwszej edycji jesiennych biegów przełajowych na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie byli LUKS Nasiadki, Rada Gminna LZS w Lelisie, Szkoła Podstawowa im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Lelisie oraz CK-BiS w Lelisie. Wydarzenie odbyło się w sobotę 7 września.Zobacz zdjęcia:
Jesienne bieganie w Lelisie

Więcej zdjęć: Jesienne bieganie w Lelisie

 

Odsłon: 4016
Komentarzy: 3
09:50, 08.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

» Wasze komentarze

Kamil @ 12:05, 08.09.2019r. IP: *.*.163.129

A ta pani o szerokich biodrach to kto ?

Xyz @ 20:39, 09.09.2019r. IP: *

A czemu dominują zdjęcia dygnitarzy a nie dzieci
Lans Her PRUSik

Kamilu @ 10:16, 10.09.2019r. IP: *.*.14.147

Ta Pani to biodrzanka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo