« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jesienne bieganie w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Dzieci i młodzież z roczników 2005 i młodszych rywalizowali na wielu dystansach podczas jesiennych biegów w Lelisie. Uczestnicy wydarzenia walczyli o puchar marszałka województwa mazowieckiego, starosty powiatu ostrołęckiego i wójta gminy Lelis.


Celem zawodów było wyłonienie kadry szkół z gminy Lelis na finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej oraz inne masowe imprezy biegowe.

Reklama

 

Dzieci i młodzież rywalizowali na dystansach 100, 200, 300, 500, 600, 700 i 800 metrów. Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii biegowej przyznano puchary, medale, okolicznościowe koszulki oraz dyplomy.

 

Organizatorem dwudziestej pierwszej edycji jesiennych biegów przełajowych na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie byli LUKS Nasiadki, Rada Gminna LZS w Lelisie, Szkoła Podstawowa im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Lelisie oraz CK-BiS w Lelisie. Wydarzenie odbyło się w sobotę 7 września.


Łubudu

Zobacz zdjęcia:
Jesienne bieganie w Lelisie

Więcej zdjęć: Jesienne bieganie w Lelisie

 

Odsłon: 6176
Komentarzy: 3
09:50, 08.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Kamil @ 12:05, 08.09.2019r. IP: *.*.163.129

A ta pani o szerokich biodrach to kto ?

Xyz @ 20:39, 09.09.2019r. IP: *

A czemu dominują zdjęcia dygnitarzy a nie dzieci
Lans Her PRUSik

Kamilu @ 10:16, 10.09.2019r. IP: *.*.14.147

Ta Pani to biodrzanka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo