« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jesienne bieganie w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Dzieci i młodzież z roczników 2005 i młodszych rywalizowali na wielu dystansach podczas jesiennych biegów w Lelisie. Uczestnicy wydarzenia walczyli o puchar marszałka województwa mazowieckiego, starosty powiatu ostrołęckiego i wójta gminy Lelis.


Celem zawodów było wyłonienie kadry szkół z gminy Lelis na finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej oraz inne masowe imprezy biegowe.

Reklama

 

Dzieci i młodzież rywalizowali na dystansach 100, 200, 300, 500, 600, 700 i 800 metrów. Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii biegowej przyznano puchary, medale, okolicznościowe koszulki oraz dyplomy.

 

Organizatorem dwudziestej pierwszej edycji jesiennych biegów przełajowych na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie byli LUKS Nasiadki, Rada Gminna LZS w Lelisie, Szkoła Podstawowa im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Lelisie oraz CK-BiS w Lelisie. Wydarzenie odbyło się w sobotę 7 września.Zobacz zdjęcia:
Jesienne bieganie w Lelisie

Więcej zdjęć: Jesienne bieganie w Lelisie

 

Odsłon: 3215
Komentarzy: 3
09:50, 08.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Wielu młodych lekkoatletów wzięło udział w mityngu młodzików. Zawody, zorganizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, przeprowadzono na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Nie brakowało wartościowych wyników i nowych rekordów życiowych.

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano, w sobotę 14 września, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W rywalizacji najlepiej wypadła Karolina Grzeszczyk.

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.

Pięć medali OKLA w Olecku

Pięć medali OKLA w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.

» Wasze komentarze

Kamil @ 12:05, 08.09.2019r. IP: *.*.163.129

A ta pani o szerokich biodrach to kto ?

Xyz @ 20:39, 09.09.2019r. IP: *

A czemu dominują zdjęcia dygnitarzy a nie dzieci
Lans Her PRUSik

Kamilu @ 10:16, 10.09.2019r. IP: *.*.14.147

Ta Pani to biodrzanka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo