Czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Hutnik za mocny dla Korony (zdjęcia, wideo)

Żółto-niebiescy na stadionie przy ulicy Witosa ulegli Hutnikowi Warszawa 0:3. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w pięciu dotychczas rozegranych meczach ligowych zdobyli zaledwie dwa punkty. Czy w następnych kolejkach Korona zaprezentuje się lepiej?

Lider rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej okazał się zbyt wymagającym rywalem dla Korony Ostrołęka. Na stadionie przy ulicy Witosa drużyna ze stolicy zaprezentowała się dużo lepiej i pewnie zwyciężyła.

Początek meczu niespodziewanie zdominowali podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego. Niestety żółto-niebiescy nie potrafili jednak pokonać Patryka Andrzejczaka. Niewykorzystane sytuacje zemściły się jeszcze w pierwszej odsłonie meczu. Hutnik zdobył bramkę w 38 minucie spotkania. Autorem trafienia był Mateusz Kowalski. Ten sam zawodnik podwyższył wynik dwie minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony meczu. Rezultat sobotniego starcia ustalił w 86 minucie Paweł Giel. Ostatecznie Korona Ostrołęka uległa Hutnikowi Warszawa 0:3 i podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego punktów będą musieli szukać w kolejnych starciach.

W następnej kolejce ostrołęcki zespół zagra na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk. Mecz został zaplanowany na sobotę 14 września o godz. 16.00. Wcześniej, Korona Ostrołęka zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski. Starcie w Ostrowi Mazowieckiej z miejscową Ostrovią odbędzie się we wtorek 10 września o godz. 16.30.

Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: Kowalski 38. 47. Giel 86.

Korona: Kowalski - Karczewski (86. Mingielewicz), Jastrzębski, Trzaska, Borkowski - Grabowski, Zalewski (76. Tamowski), Tarnowski (86. Buchalski), Ludwiczak (10. Płomiński) (66. Kiernozek) - Kwaczreliszwili (57. Krzewski), Turek

Hutnik: Andrzejczak - Duczek, Stanisławski (87. Biele), Waćkowski (87. Muchin), Baranowski, Goluch, Kowalski (70. Cimochowski), Nowik, Szala (57. Giel), Wielgosz (76. Sawicki), Zuchora (82. Zawistowski)

IV liga: Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa

Więcej zdjęć: IV liga: Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa