« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Memoriał Majewskiego z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cztery drużyny rywalizowały w szesnastej edycji memoriału Zbigniewa Majewskiego rozegranego w hali sportowej III LO przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce. Najlepszym zespołem zawodów okazał się KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.


W memoriale wzięły udział drużyny UMKS Trójka Ostrołęka, SCKS Jurand Ciechanów, Bestios Białystok i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Podopieczni trenera Rafała Niećki zaprezentowali się z dobrej strony wygrywając z Bestiosem i ulegając nieznacznie Jurandowi i Szczypiorniakowi.

Reklama

 

Ostrołęcki zespół zawody rozpoczął od porażki z ciechanowskim Jurandem. Drużyna z Ciechanowa okazała się lepsza zwyciężając 30:27. W kolejnym meczu gospodarz memoriału uległ Szczypiorniakowi Dąbrowa Białostocka 18:28, a w ostatnim starciu pokonał Bestiosa Białystok 24:14. Ostatecznie podopieczni trenera Rafała Niećki zajęli trzecie miejsce w zawodach. Memoriał Zbigniewa Majewskiego wygrała drużyna z Dąbrowy Białostockiej. Poznaj wszystkie wyniki i klasyfikację końcową turnieju.

 

Komplet wyników memoriału:

UMKS Trójka Ostrołęka - SCKS Jurand Ciechanów 27:30 (12:12)
Bestios Białystok - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 17:25 (8:12)
SCKS Jurand Ciechanów - Bestios Białystok 26:18 (12:9)
UMKS Trójka Ostrołęka - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18:28 (9:15)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SCKS Jurand Ciechanów 27:24 (12:11)
UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok 24:14 (12:7)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

2. SCKS Jurand Ciechanów

3. UMKS Trójka Ostrołęka

4. Bestios Białystok

 

Na zakończenie organizatorzy przyznali wyróżnienia indywidualne. Nagrody trafiły do Bartosza Smolińskiego (SCKS Jurand Ciechanów) - najlepszy zawodnik, Michała Beczki (Bestios Białystok) - najlepszy bramkarz, Bartosza Łabieńca (KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka) - najlepszy strzelec oraz Patryka Obidzińskiego - najlepszy zawodnik UMKS Trójka Ostrołęka i Michała Deptuły - najlepszy strzelec UMKS Trójka Ostrołęka.


Esprit

XVI edycja memoriału Zbigniewa Majewskiego odbyła się w sobotę 7 września w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Piłka ręczna: XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego

Więcej zdjęć: Piłka ręczna: XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego

 

Odsłon: 3056
Komentarzy: 0
14:40, 08.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Emocjonujące starcie szczypiornistów. Trójka lepsza od lidera! (zdjęcia, wideo)

Emocjonujące starcie szczypiornistów. Trójka lepsza od lidera! (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Rafała Niećki sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom i pokonali lidera rozgrywek 2 ligi mężczyzn grupy III B. Po niezwykle emocjonującym starciu w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego UMKS Trójka Ostrołęka wygrała z SPR ROKiS Radzymin 28:27.

Trójka wraca do ligowej rywalizacji

Trójka wraca do ligowej rywalizacji

Po trzech tygodniach przerwy do ligowej rywalizacji powracają szczypiorniści ostrołęckiej Trójki. Podopieczni trenera Rafała Niećki na inaugurację drugiej rundy rozgrywek 2 ligi mężczyzn w gr. III B w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego zagrają z SPR ROKiS Radzymin.

UKS Diament Ostrołęka najlepszy w Gdańsku

UKS Diament Ostrołęka najlepszy w Gdańsku

Młodzi szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka uczestniczyli w turnieju piłki ręcznej w Gdańsku. W dniach 8-10 listopada ostrołęczanie rywalizowali w kategorii chłopców z rocznika 2007. W zawodach wzięło udział 16 zespołów.

Piłka ręczna: Bez niespodzianek w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Trójka pauzowała

Piłka ręczna: Bez niespodzianek w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Trójka pauzowała

Podopieczni trenera Rafała Niećki odpoczywali w ósmej kolejce rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie III B, grali za to rywale. W trzech rozegranych meczach nie brakowało emocji, ale ostatecznie zwyciężali faworyci. Na czele ligowej tabeli jest SPR ROKiS Radzymin.

Kolejna drużyna UKS Diament rozpoczęła ligę

Kolejna drużyna UKS Diament rozpoczęła ligę

Swoje zmagania ligowe rozpoczął kolejny zespół UKS Diament Ostrołęka, grający w mazowieckiej lidze chłopców młodszych. Zespół złożony z chłopców urodzonych w 2008 i 2009 roku prowadzą trenerzy Radosław Żebrowski i Radosław Bloch.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo