« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Memoriał Majewskiego z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cztery drużyny rywalizowały w szesnastej edycji memoriału Zbigniewa Majewskiego rozegranego w hali sportowej III LO przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce. Najlepszym zespołem zawodów okazał się KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.


W memoriale wzięły udział drużyny UMKS Trójka Ostrołęka, SCKS Jurand Ciechanów, Bestios Białystok i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Podopieczni trenera Rafała Niećki zaprezentowali się z dobrej strony wygrywając z Bestiosem i ulegając nieznacznie Jurandowi i Szczypiorniakowi.

Reklama

 

Ostrołęcki zespół zawody rozpoczął od porażki z ciechanowskim Jurandem. Drużyna z Ciechanowa okazała się lepsza zwyciężając 30:27. W kolejnym meczu gospodarz memoriału uległ Szczypiorniakowi Dąbrowa Białostocka 18:28, a w ostatnim starciu pokonał Bestiosa Białystok 24:14. Ostatecznie podopieczni trenera Rafała Niećki zajęli trzecie miejsce w zawodach. Memoriał Zbigniewa Majewskiego wygrała drużyna z Dąbrowy Białostockiej. Poznaj wszystkie wyniki i klasyfikację końcową turnieju.

 

Komplet wyników memoriału:

UMKS Trójka Ostrołęka - SCKS Jurand Ciechanów 27:30 (12:12)
Bestios Białystok - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 17:25 (8:12)
SCKS Jurand Ciechanów - Bestios Białystok 26:18 (12:9)
UMKS Trójka Ostrołęka - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18:28 (9:15)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SCKS Jurand Ciechanów 27:24 (12:11)
UMKS Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok 24:14 (12:7)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

2. SCKS Jurand Ciechanów

3. UMKS Trójka Ostrołęka

4. Bestios Białystok

 

Na zakończenie organizatorzy przyznali wyróżnienia indywidualne. Nagrody trafiły do Bartosza Smolińskiego (SCKS Jurand Ciechanów) - najlepszy zawodnik, Michała Beczki (Bestios Białystok) - najlepszy bramkarz, Bartosza Łabieńca (KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka) - najlepszy strzelec oraz Patryka Obidzińskiego - najlepszy zawodnik UMKS Trójka Ostrołęka i Michała Deptuły - najlepszy strzelec UMKS Trójka Ostrołęka.


Esprit

XVI edycja memoriału Zbigniewa Majewskiego odbyła się w sobotę 7 września w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Piłka ręczna: XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego

Więcej zdjęć: Piłka ręczna: XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego

 

Odsłon: 4714
Komentarzy: 0
14:40, 08.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

Trójka minimalnie słabsza od Warszawianki

Trójka minimalnie słabsza od Warszawianki

Podopieczni trenera Rafała Niećki musieli uznać wyższość rywala w kolejnym meczu w rozgrywkach 2 ligi w grupie III F. Tym razem UMKS Trójka Ostrołęka uległa w stolicy kraju z miejscową Warszawianką 23:24. To czwarta porażka z rzędu ostrołęckich szczypiornistów.

Trójka zagra o zwycięstwo w Warszawie

Trójka zagra o zwycięstwo w Warszawie

Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają dziś kolejne ligowe starcie w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn w gr. III F. Ostrołęczanie zmierzą się w Warszawie z miejscową Warszawianką. UMKS Trójka Ostrołęka spisuje się poniżej oczekiwań kibiców i notuje same porażki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo