« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi szczypiorniści na obozie w Wilkasach

(fot. archiwum prywatne)

Młodzi piłkarze ręczni ostrołęckich klubów UKS Diament i UMKS Trójka byli na obozie przygotowawczym w Wilkasach. W zgrupowaniu wzięło udział 30 zawodników z roczników 2006 i 2007, na co dzień uczniów klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.


Przez pierwsze dni obozu młodzi szczypiorniści pod opieką trenerów Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha ciężko pracowali szlifując formę przed nadchodzącym sezonem.

Reklama

 

W ostatnich dniach piłkarze ręczni mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności uczestnicząc w szesnastej edycji Mazurskiego Festiwalu Piłki Ręcznej w Giżycku. Jest to jeden z największych turniejów piłki ręcznej w naszym kraju. W tegorocznej imprezie wzięło udział 37 drużyn z całej Polski.

 

Dobry występ zaliczyli chłopcy z rocznika 2006 występujący jako UMKS Trójka Ostrołęka. Ostrołęccy zawodnicy zajęli czwarte miejsce rywalizując w większości z drużynami złożonymi z piłkarzy z rocznika 2005. Turniej wygrała Kadra Podlasia, która wyprzedziła UKS Juvenia Rzeszów i KS Tajfun Harbułtowice.

 

Z wyśmienitej strony zaprezentowali się młodsi zawodnicy UKS Diament. Chłopcy z rocznika 2007 pokonali wszystkie zespoły w swojej kategorii wiekowej wygrywając cały turniej. Ostrołęcki zespół pokonał m.in. UKS TSR Orawa, KS Tajfun Harbułtowice i UKS 50 Białystok.


Łubudu

Ukoronowaniem dobrego występu były zdobyte nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Błażewski. Najwięcej bramek i koronę króla strzelców zdobył Gabriel Bieniek, a Sebastian Woś, Kacper Żebrowski i Rafał Jędrzejewski zostali wybrani do najlepszej siódemki turnieju.

 

Podopieczni trenerów Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha formę w Wilkasach i na zawodach w Giżycku szlifowali w dniach 15-23 sierpnia.

Odsłon: 4307
Komentarzy: 0
06:50, 10.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

Trójka minimalnie słabsza od Warszawianki

Trójka minimalnie słabsza od Warszawianki

Podopieczni trenera Rafała Niećki musieli uznać wyższość rywala w kolejnym meczu w rozgrywkach 2 ligi w grupie III F. Tym razem UMKS Trójka Ostrołęka uległa w stolicy kraju z miejscową Warszawianką 23:24. To czwarta porażka z rzędu ostrołęckich szczypiornistów.

Trójka zagra o zwycięstwo w Warszawie

Trójka zagra o zwycięstwo w Warszawie

Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają dziś kolejne ligowe starcie w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn w gr. III F. Ostrołęczanie zmierzą się w Warszawie z miejscową Warszawianką. UMKS Trójka Ostrołęka spisuje się poniżej oczekiwań kibiców i notuje same porażki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo