« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieg Kolejarza dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski zwyciężył w piątej edycji Biegu Kolejarza na dystansie 3 km. Drugi na linii mety zameldował się ubiegłoroczny triumfator - Karol Rogoziński z Dzbenina. Wśród kobiet najlepsza okazała się Weronika Lenkiewicz z Ostrołęki.


Organizatorzy zaplanowali trzy biegi - na dystansach 3 km, 1 km i 300 metrów oraz marsz nordic walking. Trasa biegu przebiegała ulicami Żeromskiego, Skowrońskiego, Wiejską i Starowiejską. Start i metę umiejscowiono przy obelisku Kolejarzy. W wydarzeniu wzięło udział wielu biegaczy z całego regionu.

Reklama

 

Najbardziej prestiżowy bieg open na dystansie 3 km wygrał Przemysław Dąbrowski, tuż za jego plecami znalazł się Karol Rogoziński. Wśród kobiet triumfowała Weronika Lenkiewicz. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Organizatorami wydarzenia byli Rada Osiedla Stacja, UKS MAG Ostrołęka i Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce. V Bieg Kolejarza był jednym z punktów Festynu Dworcowego organizowanego, w niedzielę 8 września, na osiedlu Stacja.Zobacz zdjęcia:
V Bieg Kolejarza

Więcej zdjęć: V Bieg Kolejarza

 

Odsłon: 2696
Komentarzy: 1
06:45, 11.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Wielu młodych lekkoatletów wzięło udział w mityngu młodzików. Zawody, zorganizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, przeprowadzono na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Nie brakowało wartościowych wyników i nowych rekordów życiowych.

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano, w sobotę 14 września, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W rywalizacji najlepiej wypadła Karolina Grzeszczyk.

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.

Pięć medali OKLA w Olecku

Pięć medali OKLA w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.

» Wasze komentarze

biegaczka-kaczka @ 09:39, 12.09.2019r. IP: *

poprosimy wyniki
chciałam porównać z ubiegłym rokiem
podrzućcie link gdzie znajdę wyniki
pozdrowionka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo