« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieg Kolejarza dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski zwyciężył w piątej edycji Biegu Kolejarza na dystansie 3 km. Drugi na linii mety zameldował się ubiegłoroczny triumfator - Karol Rogoziński z Dzbenina. Wśród kobiet najlepsza okazała się Weronika Lenkiewicz z Ostrołęki.


Organizatorzy zaplanowali trzy biegi - na dystansach 3 km, 1 km i 300 metrów oraz marsz nordic walking. Trasa biegu przebiegała ulicami Żeromskiego, Skowrońskiego, Wiejską i Starowiejską. Start i metę umiejscowiono przy obelisku Kolejarzy. W wydarzeniu wzięło udział wielu biegaczy z całego regionu.

Reklama

 

Najbardziej prestiżowy bieg open na dystansie 3 km wygrał Przemysław Dąbrowski, tuż za jego plecami znalazł się Karol Rogoziński. Wśród kobiet triumfowała Weronika Lenkiewicz. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Organizatorami wydarzenia byli Rada Osiedla Stacja, UKS MAG Ostrołęka i Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce. V Bieg Kolejarza był jednym z punktów Festynu Dworcowego organizowanego, w niedzielę 8 września, na osiedlu Stacja.


JBB

Zobacz zdjęcia:
V Bieg Kolejarza

Więcej zdjęć: V Bieg Kolejarza

 

Odsłon: 3549
Komentarzy: 1
06:45, 11.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

» Wasze komentarze

biegaczka-kaczka @ 09:39, 12.09.2019r. IP: *

poprosimy wyniki
chciałam porównać z ubiegłym rokiem
podrzućcie link gdzie znajdę wyniki
pozdrowionka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo