« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieg Kolejarza dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski zwyciężył w piątej edycji Biegu Kolejarza na dystansie 3 km. Drugi na linii mety zameldował się ubiegłoroczny triumfator - Karol Rogoziński z Dzbenina. Wśród kobiet najlepsza okazała się Weronika Lenkiewicz z Ostrołęki.


Organizatorzy zaplanowali trzy biegi - na dystansach 3 km, 1 km i 300 metrów oraz marsz nordic walking. Trasa biegu przebiegała ulicami Żeromskiego, Skowrońskiego, Wiejską i Starowiejską. Start i metę umiejscowiono przy obelisku Kolejarzy. W wydarzeniu wzięło udział wielu biegaczy z całego regionu.

Reklama

 

Najbardziej prestiżowy bieg open na dystansie 3 km wygrał Przemysław Dąbrowski, tuż za jego plecami znalazł się Karol Rogoziński. Wśród kobiet triumfowała Weronika Lenkiewicz. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Organizatorami wydarzenia byli Rada Osiedla Stacja, UKS MAG Ostrołęka i Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce. V Bieg Kolejarza był jednym z punktów Festynu Dworcowego organizowanego, w niedzielę 8 września, na osiedlu Stacja.


Esprit

Zobacz zdjęcia:
V Bieg Kolejarza

Więcej zdjęć: V Bieg Kolejarza

 

Odsłon: 5875
Komentarzy: 1
06:45, 11.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

biegaczka-kaczka @ 09:39, 12.09.2019r. IP: *

poprosimy wyniki
chciałam porównać z ubiegłym rokiem
podrzućcie link gdzie znajdę wyniki
pozdrowionka :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo