« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pięć medali OKLA w Olecku

(fot. archiwum klubu/Facebook)

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.


Na podium stanęli Karolina Grzeszczyk, Aleksandra Dobkowska, Damian Zakrzewski, Dominik Kowalczyk i Tobiasz Wojciechowski. W zawodach wzięli udział również Alicja Prusik, Kornelia Zbiczyńska, Klaudia Głażewska, Kornelia Szymczyk, Eliasz Napiórkowski i Dawid Zalewski.

Reklama

 

Złoty medal zawisł na szyjach Karoliny Grzeszczyk - 37,35 m w konkursie rzutu dyskiem oraz Damiana Zakrzewskiego - 180 cm w skoku wzwyż. Na drugim stopniu podium stanęli Aleksandra Dobkowska - 155 cm w skoku wzwyż oraz Dominik Kowalczyk - 2:50,77 na dystansie 1 km. Brązowy medal zdobył z kolei Tobiasz Wojciechowski, który wzwyż skoczył na wysokość 160 cm.

 

Pozostali zawodnicy również uzyskali wartościowe wyniki. Eliasz Napiórkowski poprawił swój rekord życiowy na dystansie 300 metrów - 38,46 s, co dało mu czwartą pozycję. Piątą lokatę zdobył z kolei w biegu na 100 metrów - 12,04 s. Alicja Prusik była ósma w skoku w dal - 4,49 m, Karolina Grzeszczyk dziesiąta w pchnięciu kulą - 8,30 m, Kornelia Zbiczyńska jedenasta w biegu na 2000 metrów - 8:03,08, Dawid Zalewski trzynasty w rzucie dyskiem - 25,16 m, Klaudia Głażewska siedemnasta w biegu na 100 metrów - 16,02 s, a Kornelia Szymczyk nie ukończyła biegu na dystansie 600 metrów z powodu problemów zdrowotnych.Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w lekkiej atletyce odbyły się w sobotę 7 września w Olecku.

Odsłon: 4369
Komentarzy: 0
07:10, 11.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo