Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Gontarz show w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu. Narew Ostrołęka pokonała rywala zza miedzy - Rzekuniankę Rzekuń 4:1. Wszystkie bramki dla ostrołęckiego zespołu strzelił Kamil Gontarz.

W pojedynku dwóch drużyn z sąsiednich miejscowości lepsza okazała się Narew. Katem Rzekunianki okazał się Kamil Gontarz, który w przeszłości reprezentował barwy klubu z Rzekunia.

Strzelanie zawodnik ostrołęckiej Narwi rozpoczął w 6 minucie spotkania, kiedy to w sytuacji sam na sam pokonał Bartosza Łaszczycha. Osiem minut później Gontarz zanotował swoje drugie trafienie uderzając z ponad 20 metrów. Hat-tricka pomocnik niebiesko-czerwonych ustrzelił w 22 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego. Do przerwy więcej bramek nie zobaczyliśmy, chociaż swoje szanse na powiększenie wyniku zaprzepaścili m.in. Konrad Sobotka i Piotr Dąbrowski.

Po zmianie stron honorową bramkę dla Rzekunianki strzelił Damian Szymczyk. Wynik ustalił, w 61 minucie spotkania, nie kto inny jak Kamil Gontarz. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ostatecznie pokonali niżej notowany zespół 4:1 i czekają na losowanie V rundy Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. W rywalizacji zostało siedem drużyn.

Teraz niebiesko-czerwonych czeka starcie o punkty. Narew, w sobotę 14 września, uda się do Krasnego. Rywalem "Dumy Kurpi" będzie miejscowa Iskra. Początek meczu został zaplanowany na godz. 16.00.

Rzekunianka Rzekuń - Narew Ostrołęka 1:4 (0:3)
Bramki: Szymczyk 49. - Gontarz 6. 14. 22. 61.

Rzekunianka: Łaszczych - Chmielewski, Wołejszo, Jarnutowski - Szymczyk, Choroszewski, Kaczyński, Obuchowicz - Trzciński, Pędzich, Il oraz Wierzbowski, Sakowski, Nisiobęcki, Blat, Mierzejewski, Podgajny, Kuliś

Narew: Woźniak (46. Drężek) - Dworecki, Niedźwiecki (68. Cendrowski), Skarzyński, Jóźwiak - Sobotka (68. Jastrzębski), Białobrzeski (68. Strzeżysz), Karwowski, Gontarz, Kuzia (68. Skorupka) - Dąbrowski

Puchar Polski: Rzekunianka Rzekuń - Narew Ostrołęka

Więcej zdjęć: Puchar Polski: Rzekunianka Rzekuń - Narew Ostrołęka

Odsłon: 12703