« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska
Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska
(fot. archiwum klubu)

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.


Kilkoro najmłodszych zawodników z grupy Lidii Janczewskiej startowało, w sobotę 7 września, w Jesiennych Biegach Przełajowych w Lelisie.

Reklama

 

Tego samego dnia dwie młodziczki z rocznika 2005 wystartowały w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Olecku. Małgorzata Wierzbowska w biegu na 1000 metrów z czasem 3:19,81 zajęła szóste miejsce. Z kolei Aleksandra Kuklińska z czasem 8:01,07 była dziesiąta w biegu na 2000 metrów. Dla obu zawodniczek był to debiut w tych konkurencjach.

 

Następnego dnia, w niedzielę 8 września, Karol Rogoziński zajął drugie miejsce w Biegu Kolejarza. Lepszy był tylko niezawodny Przemysław Dąbrowski. W tym samym czasie trójka zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka startowała na mityngu w Warszawie - Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło i Klaudia Pażych.


JBB

W konkurencji w skoku w dal zaprezentowały się Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło. Nikolina ze skokiem na 4,63 m zajęła czwarte miejsce, a Wiktoria była piąta - 4,56 m. Na 400 metrów pobiegła Klaudia Pażych, która ukończyła rywalizację z czasem 1:04,80.

Odsłon: 5330
Komentarzy: 1
08:30, 14.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

A @ 14:03, 14.09.2019r. IP: *.*.21.44

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo