« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska
Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska
(fot. archiwum klubu)

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.


Kilkoro najmłodszych zawodników z grupy Lidii Janczewskiej startowało, w sobotę 7 września, w Jesiennych Biegach Przełajowych w Lelisie.

Reklama

 

Tego samego dnia dwie młodziczki z rocznika 2005 wystartowały w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Olecku. Małgorzata Wierzbowska w biegu na 1000 metrów z czasem 3:19,81 zajęła szóste miejsce. Z kolei Aleksandra Kuklińska z czasem 8:01,07 była dziesiąta w biegu na 2000 metrów. Dla obu zawodniczek był to debiut w tych konkurencjach.

 

Następnego dnia, w niedzielę 8 września, Karol Rogoziński zajął drugie miejsce w Biegu Kolejarza. Lepszy był tylko niezawodny Przemysław Dąbrowski. W tym samym czasie trójka zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka startowała na mityngu w Warszawie - Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło i Klaudia Pażych.W konkurencji w skoku w dal zaprezentowały się Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło. Nikolina ze skokiem na 4,63 m zajęła czwarte miejsce, a Wiktoria była piąta - 4,56 m. Na 400 metrów pobiegła Klaudia Pażych, która ukończyła rywalizację z czasem 1:04,80.

Odsłon: 3982
Komentarzy: 1
08:30, 14.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w minioną sobotę wzięli udział w dwóch mityngach lekkoatletycznych, w Toruniu i Warszawie. W dalszym ciągu w rewelacyjnej formie znajduje się Martyna Budziłek. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy.

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

Ośmiu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Organizatorem wydarzenia był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

» Wasze komentarze

A @ 14:03, 14.09.2019r. IP: *.*.21.44

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo