« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska
Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska
(fot. archiwum klubu)

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.


Kilkoro najmłodszych zawodników z grupy Lidii Janczewskiej startowało, w sobotę 7 września, w Jesiennych Biegach Przełajowych w Lelisie.

Reklama

 

Tego samego dnia dwie młodziczki z rocznika 2005 wystartowały w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Olecku. Małgorzata Wierzbowska w biegu na 1000 metrów z czasem 3:19,81 zajęła szóste miejsce. Z kolei Aleksandra Kuklińska z czasem 8:01,07 była dziesiąta w biegu na 2000 metrów. Dla obu zawodniczek był to debiut w tych konkurencjach.

 

Następnego dnia, w niedzielę 8 września, Karol Rogoziński zajął drugie miejsce w Biegu Kolejarza. Lepszy był tylko niezawodny Przemysław Dąbrowski. W tym samym czasie trójka zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka startowała na mityngu w Warszawie - Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło i Klaudia Pażych.


Łubudu

W konkurencji w skoku w dal zaprezentowały się Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło. Nikolina ze skokiem na 4,63 m zajęła czwarte miejsce, a Wiktoria była piąta - 4,56 m. Na 400 metrów pobiegła Klaudia Pażych, która ukończyła rywalizację z czasem 1:04,80.

Odsłon: 2592
Komentarzy: 1
08:30, 14.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

UKS Siódemka na 'czwartkach lekkoatletycznych'

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w Teście Coopera. Uczestnicy biegnąc przez 12 minut na bieżni stadionu miejskiego przy ulicy Witosa sprawdzili swoją kondycję fizyczną. Pierwsza grupa biegaczy wystartowała punktualnie o godz. 10.00.

» Wasze komentarze

A @ 14:03, 14.09.2019r. IP: *.*.21.44

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo