Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Narew lepsza od Iskry Krasne

Piłkarze ostrołęckiej Narwi zapisali do swojego dorobku kolejny niezwykle ważny komplet punktów. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego nie dali szans w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, w meczu na wyjeździe, Iskrze Krasne.

Bramki w sobotnim starciu dla niebiesko-czerwonych strzelali Przemysław Olesiński, Piotr Strzeżysz, Kamil Jastrzębski i Mariusz Marczak.

Wynik meczu otworzył w 9 minucie Przemysław Olesiński, którego ładnym podaniem obsłużył Mariusz Marczak. Tuż przed przerwą piłkę z prawego skrzydła na 20 metr do Piotra Strzeżysza wycofał Igor Cychol. Kapitan Narwi mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

Po zmianie stron niespodziewanie bramkę kontaktową strzeliła Iskra. Zawodnik gospodarzy został sfaulowany w polu karnym i Kacper Stepnowski został pokonany strzałem z jedenastego metra. Trzy minuty później padła kolejna bramka. Tym razem dla Narwi strzelił Kamil Jastrzębski. W 69 minucie ponownie gospodarze złapali kontakt po stałym fragmencie gry. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego. W 74 minucie akcję na lewym skrzydle rozpoczął Paweł Kuzia, który dograł do Mariusza Marczaka. Doświadczony zawodnik Narwi minął obrońcę Iskry i pewnym strzałem pokonał golkipera Iskry. Wynik 4:2 utrzymał się już do końca spotkania i niebiesko-czerwoni mogli świętować kolejny komplet punktów.

Następne starcie Narew rozegra przed własną publicznością. Tym razem na stadion przy ulicy Partyzantów przyjedzie Sona Nowe Miasto. Mecz został, wyjątkowy, zaplanowany na niedzielę 22 września. Początek o godz. 16.00.

Iskra Krasne - Narew Ostrołęka 2:4 (0:2)
Bramki: 52. (k) 69. - Olesiński 9. Strzeżysz 40. Jastrzębski 55. Marczak 74.

Narew: Stepnowski - Dworecki, Pełtak, Niedźwiecki, Skorupka - Jastrzębski (86. Sobotka), Cendrowski (70. Karwowski), Marczak (86. Białobrzeski), Strzeżysz (80. Skarzyński), Cychol (65. Kuzia) - Olesiński (83. Dąbrowski)

Odsłon: 17600