« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki z Białorusi najlepsze (zdjęcia, wideo)

W miniony weekend hala sportowa im. Arkadiusza Gołasia służyła za arenę siatkarskich zmagań. Najlepsze w szóstej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek okazały się młode zawodniczki Szkoły Rezerw Olimpijskich w Mińsku.


W turnieju wzięło udział piętnaście zespołów. Nie brakowało drużyn z Ostrołęki. Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike wystawiło dwa zespoły. Pierwszy z nich zajął szóstą lokatę, a drugi zakończył rywalizację na czternastej pozycji.

Reklama

 

Zawody wygrały siatkarki Szkoły Rezerw Olimpijskich w Mińsku (Białoruś), przed KS Metro Warszawa i ŁKS Szkoła Gortata Łódź. Kolejne miejsca zajęły MKS Energa II Kalisz, UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki, OTPS Nike I Ostrołęka, MUKS Sparta Warszawa, UKS Plas Warszawa, MKS Energa I Kalisz, Daugavpils (Łotwa), UKS Esperanto Warszawa, Energa Czarni Słupsk, SMS Ostróda, OTPS Nike II Ostrołęka i LTS Legionovia Legionowo.

 

Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju trafił do Lubow Swietnik z SRO w Mińsku. Najlepszą rozgrywającą została Zuzanna Michalska (KS Metro Warszawa), najlepszą atakującą Anastazja Hryschiuk (ŁKS Szkoła Gortata Łódź), najlepszą libero Natalia Pajdak (MKS Energa II Kalisz), a najlepszą przyjmującą Alicja Lendzioszek (OTPS Nike I Ostrołęka).

 

Organizatorzy wyróżnili również najlepsze siatkarki w poszczególnych zespołach. Nagrody otrzymały Nastia Jermałkowicz, Waleria Łakizo, Natalia Dróżdż, Klara Kemfi, Wiktoria Sardykiewicz, Natalia Dawid, Zuzanna Borasik, Wiktoria Szygulska, Julia Olszewska, Agnieszka Grzech, Natalia Raplewicz i Martyna Werpachowska.

 

- Wszystkim zespołom i trenerom dziękujemy za przybycie oraz gratulujemy osiągniętych wyników. Dziękujemy również sponsorom. Zapraszamy wszystkich ponownie w przyszłym roku - podsumował Dariusz Piersa, trener OTPS Nike Ostrołęka oraz jeden z organizatorów tej wielkiej siatkarskiej imprezy.


Łubudu

Szósta edycja Międzynarodowego Turniej Piłki Siatkowej Kadetek odbyła się w dniach 14-15 września w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek - Ostrołęka 2019

 

Odsłon: 5399
Komentarzy: 0
06:13, 16.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

SPS Volley Ostrołęka wraca do gry

SPS Volley Ostrołęka wraca do gry

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Volley Ostrołęka wraca do Mazowieckiego Wojewódzkiego Związki Piłki Siatkowej. Ostrołęccy siatkarze już jutro zainaugurują rozgrywki IV ligi. Na początek Volley zagra na wyjeździe z WKS Astra Warszawa.

Dobry mecz Łomacza, Japonia pokonana

Dobry mecz Łomacza, Japonia pokonana

Siatkarze reprezentacji Polski odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywanych w Japonii zawodach Pucharu Świata. Podopieczni trenera Vitala Heynena tym razem pokonali gospodarzy 3:1, nieoczekiwanie ulegając rywalom w trzeciej partii środowego spotkania.

Łomacz z pierwszym triumfem w Pucharze Świata

Łomacz z pierwszym triumfem w Pucharze Świata

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz nie uczestniczył w mistrzostwach Europy, ale został powołany przez trenera Vitala Heynena, aby rywalizować w zawodach Pucharu Świata w Japonii. W pierwszym meczu biało-czerwoni odnieśli zwycięstwo nad Tunezją 3:0.

14 lat temu odszedł Arkadiusz Gołaś (zdjęcia)

14 lat temu odszedł Arkadiusz Gołaś (zdjęcia)

Arkadiusz Gołaś zginął 16 września 2005 roku w wypadku samochodowych na autostradzie A2 w Griffen koło austriackiego Klagenfurtu. Jechał do swojego nowego klubu, Lube Banca Macerata. Niestety nie zagrał w nim żadnego spotkania.

Siatkarskie zmagania w Ostrołęce

Siatkarskie zmagania w Ostrołęce

Piętnaście drużyn z Polski, Białorusi i Łotwy weźmie udział w szóstej edycji międzynarodowego turnieju piłki siatkowej kadetek w Ostrołęce. Zawody rozpoczną się w sobotę 14 września o godz. 9.30 w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo