« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki z Białorusi najlepsze (zdjęcia, wideo)

W miniony weekend hala sportowa im. Arkadiusza Gołasia służyła za arenę siatkarskich zmagań. Najlepsze w szóstej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek okazały się młode zawodniczki Szkoły Rezerw Olimpijskich w Mińsku.


W turnieju wzięło udział piętnaście zespołów. Nie brakowało drużyn z Ostrołęki. Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike wystawiło dwa zespoły. Pierwszy z nich zajął szóstą lokatę, a drugi zakończył rywalizację na czternastej pozycji.

Reklama

 

Zawody wygrały siatkarki Szkoły Rezerw Olimpijskich w Mińsku (Białoruś), przed KS Metro Warszawa i ŁKS Szkoła Gortata Łódź. Kolejne miejsca zajęły MKS Energa II Kalisz, UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki, OTPS Nike I Ostrołęka, MUKS Sparta Warszawa, UKS Plas Warszawa, MKS Energa I Kalisz, Daugavpils (Łotwa), UKS Esperanto Warszawa, Energa Czarni Słupsk, SMS Ostróda, OTPS Nike II Ostrołęka i LTS Legionovia Legionowo.

 

Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju trafił do Lubow Swietnik z SRO w Mińsku. Najlepszą rozgrywającą została Zuzanna Michalska (KS Metro Warszawa), najlepszą atakującą Anastazja Hryschiuk (ŁKS Szkoła Gortata Łódź), najlepszą libero Natalia Pajdak (MKS Energa II Kalisz), a najlepszą przyjmującą Alicja Lendzioszek (OTPS Nike I Ostrołęka).

 

Organizatorzy wyróżnili również najlepsze siatkarki w poszczególnych zespołach. Nagrody otrzymały Nastia Jermałkowicz, Waleria Łakizo, Natalia Dróżdż, Klara Kemfi, Wiktoria Sardykiewicz, Natalia Dawid, Zuzanna Borasik, Wiktoria Szygulska, Julia Olszewska, Agnieszka Grzech, Natalia Raplewicz i Martyna Werpachowska.

 

- Wszystkim zespołom i trenerom dziękujemy za przybycie oraz gratulujemy osiągniętych wyników. Dziękujemy również sponsorom. Zapraszamy wszystkich ponownie w przyszłym roku - podsumował Dariusz Piersa, trener OTPS Nike Ostrołęka oraz jeden z organizatorów tej wielkiej siatkarskiej imprezy.Szósta edycja Międzynarodowego Turniej Piłki Siatkowej Kadetek odbyła się w dniach 14-15 września w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek - Ostrołęka 2019

 

Odsłon: 14030
Komentarzy: 0
06:13, 16.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Jak zaczęła się przygoda z siatkówką Arkadiusza Gołasia? Jakim był człowiekim? Czy pamiętał o swoim pierwszym trenerze? W jakich okolicznościach szkoleniowiec dowiedział się o śmierci "Maskotki"? Zapraszamy do lektury.

 

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo