« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pierwsze kroki ostrołęckiego sportu. Zapisz się na historyczny spacer po Ostrołęce

(fot. archiwum organizatora/Facebook)

Fundacja Splot Pamięci organizuje w najbliższą sobotę spacer historyczny pn. "Pierwsze kroki ostrołęckiego sportu". W wydarzeniu udział mogą wziąć wszyscy chętni, zainteresowani historią. Spacer potrwa około dwóch godzin, a udział w nim jest bezpłatny.


Spacer poświęcony historii ostrołęckiego sportu w dwudziestoleciu międzywojennym poprowadzi Tomasz Mrozek - rzecznik prasowy Narwi Ostrołęka.

Reklama

 

- Wstęp na wszystkie spacery jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy - jest to niezbędne, abyśmy mogli spacerować w kameralnej grupie, bez nagłośnienia oraz byśmy mieli możliwość poinformowania uczestników o ewentualnych zmianach planów, w związku z pogodą czy zdarzeniami losowymi - informują organizatorzy.

 

Spacery odbędzie się w sobotę 21 września o godziny 15.00. Potrwa około 1,5-2 godzin. Zapisy prowadzone są przez Fundację Splot Pamięci.Zbiórka uczestników wydarzenia na parkingu przed Muzeum Żołnierzy Wyklętych przy ulicy Traugutta 19 w Ostrołęce.

Odsłon: 2340
Komentarzy: 1
18:09, 16.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Jakub Borkowski, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i fanatyk podnoszenia ciężarów, wrócił z Pabianic ze złotym medalem. Ostrołęczanin okazał się najlepszy na mistrzostwach Europy federacji WPA w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator.

» Wasze komentarze

ostrołęcki kibic @ 11:48, 20.09.2019r. IP: *.*.159.214

Poszedłbym,ale Korona o 16 gra.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo